שמירה על גינה מעוצבת

 

כל גינה מחייבת תחזוקה שוטפת. בעזרת הגינה אפשר למנוע נזקים לצמחיה ולשדרג את המראה הכללי. עם זאת, שמירה על גינה מעוצבת גם דורשת היכרות עם כללי המפתח כמו התאמה של הגינון לעונות השנה ולסוג הצמחייה. הנה המדריך המלא שיכול לעזור לכם

גינה פרטית דורשת השקעה של זמן ומשאבים. היא מחייבת תחזוקה שוטפת כי הצמחים נוטים לגדול במהירות ובצורה פראית. במסגרת התחזוקה של הגינה יש לדאוג להשקיה קבועה של העצים, להדברה מפני מזיקים וחרקים ולכיסוח ודישון. כמו כן, התחזוקה עוזרת לשמור על המראה המעוצב של הגינה וכך מעלה את ערך הנכס.

גינה מעוצבת

יש כמה כלים שיכולים לסייע בשמירה על גינה מעוצבת:

א. מפוח חשמלימפוח הוא אמצעי גינון שקל לתפעל אותו לבד וללא צורך בניסיון קודם. מטרתו היא לאסוף את העלים ולרכז אותם בצורה מסודרת. לאחר ריכוז העלים עם המפוח ניתן לאסוף אותם לתוך שקית אשפה ייעודית. השימוש במפוח חשוב כי הוא מונע מעלים יבשים או רטובים לזהם את הגינה ולגרום נזקים לקרקע.

ב. מכסחת דשא – בבתים פרטיים עם דשא יש צורך במכסחת. התפקיד של המכסחת הוא להבטיח גובה מתאים של הדשא. בעזרת המכסחת ניתן גם למנוע מדשא לצמוח לתוך החלק המרוצף של הגינה ולשמור על תשתית נוחה ובטיחותית למשחק עבור הילדים והמשפחה.

ג. חרמשים – לא רק גנן מקצועי יכול להשתמש בחרמש כדי לשמור על גינה מעוצבת. גם בעלי בתים פרטיים בוחרים לעיתים קרובות לשלם אותם בארגז הכלים בעיקר, בזכות היעילות והמהירות שלהם. החרמש מגיע עם אופציה לחיבור אביזרים לגיזום ומשור שרשרת ולכן הוא מרכז שורה ארוכה של יתרונות בתוך מכשיר אחד.

איך בוחרים כלים מתאימים לגינה?

התאמה של הכלים לשמירה על גינה מעוצבת מבוססת על מספר הנחות. ראשית, הכלים צריכים להיות מספיק בטיחותיים כדי לשמש אנשים פרטיים שאין להם בהכרח רקע וניסיון בענף הגינון. שנית, כדאי לבחור כלים שמיוצרים על ידי חברות גדולות וכך להבטיח אספקה של חלקי חילוף במקרה של תקלות ובעיות. כמו כן, את הכלים המתאימים לגינה בוחרים לפי מסגרת התקציב.

אפשר להתחיל עם תחזוקה בסיסית של הגינה ועם הזמן להתקדם לתחזוקה מתקדמת יותר. גינון דורש ניסיון, אך לא חייבים לבצע את כל המשימות לבד. אפשר למשל לשלב איסוף של העלים באופן עצמאי אחת לשבוע או שבועיים, להזמין גנן אחת למספר חודשים ולבצע תחזוקה יסודית יותר אחת לשנה.

יש להתחשב גם בעונות השנה כאשר בוחרים את אמצעי הגינון. חלק מהכלים מתאימים לגינון בקיץ וחלק לחורף או לעונות המעבר. לבסוף, אפשר להתייעץ עם אנשי מקצוע לגבי דרישות מיוחדות של צמחייה מסוימת. אלו דרישות שקשורות לסוג הצמיחה של העצים והפרחים, לעמידות שלהם בפני חומרי הדברה מסוימים ועוד.

 
 

כל גינה מחייבת תחזוקה שוטפת. בעזרת הגינה אפשר למנוע נזקים לצמחיה ולשדרג את המראה הכללי. עם זאת, שמירה על גינה מעוצבת גם דורשת היכרות עם כללי המפתח כמו התאמה של הגינון לעונות השנה ולסוג הצמחייה. הנה המדריך המלא שיכול לעזור …

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
Call Now
Directions