שיפוץ הבית- כך תעצבו אותו בחדשניות

 

גם אתם רוצים להפוך את הבית שלהם למיוחד? בין אם אתם כבר מתגוררים בבית ועל פניו סיימתם לשפץ או לבנות אותו ובין אם אתם מתכננים לעשות בבית שיפוץ, כדאי שתכירו את כל הפרטים שיהפכו את החלל בו אתם מתגוררים למה שאתם רוצים שיהיה.

דלתות

הדלתות אשר משמשות לכניסה לבית ודלתות הפנים הן בעלות משמעות רבה בעיצוב הבית. בבית שנמצא בתהליך בניה או שיפוץ אפשר לבחור את דלת הכניסה בלי לעשות שינויים גדולים ובלי להוציא כספים שלא בטוח שנגרשים. לכן, כל מי שמשפץ או בונה בית צריך להסתכל על מגוון דלתות הכניסה העומד לפניו. הדלתות יכולות להיות עשויות עץ או מתכת כשהעיצובים הם כמעט אין סופיים ומה שחשוב יותר מכל הוא שדלת הכניסה תהיה מרשימה ותתאים לעיצוב של הבית עצמו. כיוון שדלת הכניסה משפיעה על התחושה עם הכניסה לבית, חשוב מאד לקבל קודם כול החלטה איזו אווירה רוצים ליצור ורק לאחר מכן לבחור את הדלת המתאימה.

דלתות פנים משפיעות גם הן על המרחב ועל תחושת העיצוב בחלל ולכן יש להפעיל שיקול דעת בבחירת הדלתות המתאימות לבית. הדלתות יכולות להיבלע בעיצוב הכללי של הבית והן יכולות לבלוט בבית כשהבחירה אם לתת להן את הטון או להשאיר אותן "להיבלע" במראה הכללי היא החלטה אישית שנובעת מאיזה עיצוב רוצים להשיג.

חדרי רחצה

חדרי רחצה הם חדרים שאנחנו מבלים בהם זמן קצר כל יום. חדרים אלו יכולים להפוך את השהות בהם למפנקת במיוחד והכול בעזרת עיצוב נכון. עיצוב של החלל באמצעות אריחים מתאימים, כלי נירוסטה, ברזים מרשימים ואפילו השקעה במקלחון, יוכלו להפוך על שטיפה לחוויה אמיתית. אף על פי שאנחנו לא רואים את חדרי הרחצה כל היום, השקעה בעיצוב שלהם יכולה להעניק לנו כמה רגעים נפלאים כל יום.

שילוב פרקט ועץ בבית

העץ הוא חומר חם אשר יכול להפוך כל בית לנעים יותר. כדי להניח פרקט אין צורך לעשות שינויים דרסטיים בבית ולמעשה כל שצריך לעשות הוא להזיז את הרהיטים והחפצים הכסדים מהרצפה וליצור מראה חדש לבית תוך זמן קצר מאד. שילוב של פרקט ואביזרים מעץ בבית יכול להתאים לכל מי שרוצה להשיג עיצוב חדש לבית בלי לשבור קירות, רצפות או לשנות את שגרת החיים במקום.

החלפת ברזים

בכל בית ישנם יותר ברזים מכפי שנדמה. הברזים שנמצאים בחדרי הרחצה הם אמנם נסתרים מהעין במשך רוב שעות היום, אך הברזים שבמטבח יכולים להיות שימושיים מאד כמה פעמים במהלך היום. החלפה של ברזים היא פעולה פשוטה יחסית אשר לא דורשת השקעה רבה מבחינת הזמן והבלאגן בבית. החלפת ברזים יכולה לשנות את המראה של החלל, להעניק תחושה נעימה יותר ומעוצבת וכל זה במינימום מאמץ.

שיהיה בהצלחה!

מאמר זה נכתב עבורכם בשיתוף עם חברת עיצוב +.

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
Call Now
Directions