רהיטי עץ

 

אתם מכירים את זה ממגזינים לעיצוב או מסרטים שבהם הגינה תמיד מעוצבת, הרהיטים נראים יוקרתיים למרות שתכלס, החומרים מאוד פשוטים ובסיסיים ולא צריך מיליון דולר כדי לשוות להם מראה כזה. כל מה שצריך זה רהיט מבית טוב, עין אוהבת שרואה את הפוטנציאל ואת הגינה שבה מציבים את הריהוט הזה להנאת כולם. שדרוג גינות, מרפסות וחצרות אפשרי בכל גודל של נכס ובכל מקום אם רק משקיעים בו את מעט מחשבה.

למה זה טוב? משום שאם כבר הגעתם למקום משלכם או כזה שנוח לכם בו ואתם רוצים ליהנות ממה שהוא מציע לכם, אז למה לא לעשות אתת זה בסטייל, כשהמחיר יכול בהחלט להפתיע מבחינת היחס שבין תמורה להשקעה?

לשדרג את מראה הגינה באמצעות ריהוט מתאים

עץ נחשב מאז ומתמיד לחומר איכותי שאפשר לשוות לו מראה יוקרתי או זול, קלאסי או צעיר ושובב, לעבד אותו בגסות או באלגנטיות, לעצב ממנו ריהוט מפואר או יום-יומי. בכל מצב צבירה שלו עץ ייתן לכם את הלוק המכובד והמשודרג שרבים מחפשים בגינות שלהם. בין אם צבוע או טבעי, עץ מזוהה מיד עם טעם טוב, עם יוקרה או לפחות פשטות יוקרתית. וזה עוד לפני שמדברים על תכונותיו כחומר שמחזיק מעמד זמן רב והתחזוקה שלו בהחלט נוחה יחסית, אם כי דורשת מעט תשומת לב נוספת.

לא רק ריהוט אלא גם בנייה

מי שמסתפק בריהוט עץ בלבד, כמו שולחן וכיסאות או פינות ישיבה, מצמצם מאוד את האפשרויות שלו לקבל מראה מיוחד של הגינה. מעץ אפשר להתקין גם דקים, רצפות ציפויי קירות, מעקות ומשטחים, שבילים ומדרגות, פרגולות ומחיצות שונות. כלומר, כשאנחנו מדברים על שדרוג הגינה המראה הכולל המתקבל מבחירה בעץ כאלמנט עיצובי מניב תוצאות מרהיבות לפי אותו סטנדרט גבוה ובינלאומי אפילו שנוכל להגיע אליו בקלות. זה תלוי אמנם בגודל השטח ותנאיו, אבל פתרונות עיצוב לכל תקציב ולכל גודל יוכלו להקפיץ את מראה הגינה שלכם רק בעזרת הנחת דק עץ, או הקמת פרגולה דקורטיבית וסגירת נישה בחצר לאירוח ופעילות נינוחה, או אפילו הקמת גשרונים קטנים בין מסלעות או פינות צמחייה שונות, שיעניקו לגינה את המראה המלוטש.

הפינוק שבריהוט גינה מעץ בסגנונות שונים

מרגע שבחרתם את הסגנון שנראה לכם מתאים האפשרויות כמעט בלתי מוגבלות גם להצבת הריהוט המתאים, המתקנים והאביזרים שתוכלו להוסיף להם לאחר הצבתם. לכל רהיט מעץ מותאם העיבוד שלו והסגנון העיצובי. ולכל סגנון עיצובי נפתח טווח רחב של אביזרים שישלימו את המראה המגזיני הנחשק. מכלי אוכל ועד אגרטלים, עציצים, גופי תאורה וטקסטילים שונים כמו ריפוד וכריות, ואפילו וילונות ומסכים נעים ברוח בין המחיצות היפות מעץ שהצבתם בגינה. כשחושבים על כל התמונה רואים בדיוק לאן אפשר להגיע מהמחשבה על עץ פשוט כבסיס להשראה.

 
 

אתם מכירים את זה ממגזינים לעיצוב או מסרטים שבהם הגינה תמיד מעוצבת, הרהיטים נראים יוקרתיים למרות שתכלס, החומרים מאוד פשוטים ובסיסיים ולא צריך מיליון דולר כדי לשוות להם מראה כזה. כל מה שצריך זה רהיט מבית טוב, עין אוהבת שרואה …

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
Call Now
Directions