שילוב נכון של מעקות זכוכית בבית

 

כיום קיים מבחר אדיר של פתרונות יצירתיים וייחודיים עבור התקנת מעקות בבתים בפרטיים, כאשר החומר המוביל כיום את המגמה בענף הוא הזכוכית וזאת בזכות ההתפתחויות הטכנולוגיות המדהימות שחלו בתחום המאפשרות התקנה של זכוכיות עמידות לשימוש ביתי על בסיס יומיומי על ידי מבוגרים וילדים כאחד, והאפשרויות הבלתי נדלות בעיצוב מעקה הזכוכית במגוון צורות והדפסים ייחודיים שיהפכו כל בית למיוחד.

מעקות זכוכית – יתרונות שימוש

עצרו רגע ודמיינו כיצד אתם נכנסים לביתכם החדש, האם המעקה המעטר את גרם המדרגות המוביל את קומת המגורים עשוי עץ, ברזל או זכוכית?

מרבית האנשים ייבחרו באופן אינסטינקטיבי במעקה עשוי זכוכית, וזה בזכות מגוון היתרונות שיש לחומר המדהים הזה להציע בעבורכם:

– מעקות זכוכית הינם שקופים ובכך מעניקים מראה יוקרתי שאיננו מעמיס על חלל המגורים

– עשוי זכוכית מחוסמת המעניקה מקסימום של בטיחות, תוך כדי שמירה על מראה חדש ונקי לאורך שנים

 זכוכית ניתנת לניקוי בצורה קלה ופשוטה

 ההשפעה המינימליסטית של הזכוכית על עיצוב הבית מאפשרת העצמת אלמנטים עיצוביים

– מעקות עשויים זכוכית לעולם לא ייראו מיושנים וזאת בניגוד לטרנד הברזל שפס מן העולם או מעקות העץ המתבלים

מעקות זכוכית – שימושים בבית ובסביבתו

גרם מדרגות פנימי

בתים ודירות המכילים כמה מפלסים כוללים בתוכם גרמי מדרגות שנועדו לאפשר גישה בין קומות הבית השונות, יחד עם זאת בכדי למנוע נפילה מגרם המדרגות ולהעניק יציבות ליורדים בהם יש לדאוג למעקה. מעקה זכוכית לגרם המדרגות הפנימי מהווה בראש ובראשונה פריט עיצובי מרכזי בבית אותו ניתן לעצב בהתאם לרוח הבית או להשתמש בו בכדי לשבור או להבליט אלמנטים שונים.

גרם מדרגות חיצוני

בחירה בזכוכית מחוסמת ועבה מאפשרת התקנת מעקה זכוכית גם עבור גרמי מדרגות הנמצאים מחוץ לביתנו, כמו למשל במדרגות המובילות אל כניסת הבית או אל המרתף.

מרפסת

המרפסת היפה שלכם משקיפה על שדות מוריקים או על נוף אורבני, ולכן יש לדאוג למעקה שקוף שיעניק גם תחושת ביטחון וגם יאפשר את זרימת הנוף פנימה אל תוך הבית.

מעקה לבריכה

בעלי בתים פרטיים רבים נמנעים מלתחום את הבריכה בעקבות החשש מפיל לבן שיוצב במרכזה של חצר ביתם, יחד עם זאת המודעות ההולכת וגוברת לחשיבות בתחימת הבריכה ובכך למנוע את נפילתם של ילדים ללא השגחה אל הבריכה, מחייבת כל אחד מאיתנו לגדר אותה. מעקה זכוכית לבריכה מאפשר ליהנות משני העולמות, בטיחות ועיצוב יוקרתי ומינימליסטי.

מעקות זכוכית

מעקות זכוכית מעניקים לכל אחד את האפשרות להעניק לדיירי הבית ביטחון וזאת תוך כדי מתן עיצוב יוקרתי ומרשים, שיהווה חלק בלתי נפרד מהמראה הכולל של ביתכם.

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
Call Now
Directions