שילוב חללי אחסון בעיצוב הבית

 

בעולם עיצוב הבית יש לתת דגש רב על פתרונות וחללי אחסון רבים בהתאמה לצרכי הדיירים. בדירות גדולות ובבתים פרטיים ניתן לתכנן ולהקים חדר ארונות נוח ומרווח, אך לרוב עלינו להסתפק בארונות אחסון במטבח, בחדרי השינה ובסלון. כדי לשמור על הסדר והארגון ברחבי הבית חשוב לתכנן בקפידה את חללי האחסון. כיום, לא ניתן להסתפק רק בארון בגדים אחד או שניים, בהתחשב בזה שאנו חיים בעידן השפע, מבלים בקניות ומחדשים את המלתחה בהתאם לצו האופנה. גם במטבח אנו זקוקים לארונות אחסון גדולים ומרווחים, בהתאמה למידות החדר ובהתאמה לעיצוב הכללי. בעידן שלנו, המטבח הפך לחדר אשר פתוח לעבר הסלון וניתן להשקיף עליו מאזורים שונים בבית. כמו כן, אנו נוהגים לארח במטבח, לכן חשוב לתכנן את חללי האחסון כך שיהיה בו מספיק מקום לאחסן כלי אוכל ובישול, מוצרים חשמליים ופריטים נוספים. כך נוכל לשמור על סדר וניקיון, וליהנות ממראה מרשים.

תכנון חללי אחסון לבית

כדי ליהנות מאיכות חיים גבוהה בבית עלינו לשמור על סדר, ארגון וניקיון. לכן, כבר בשלב תכנון הבית יש לתת דגש על חללי אחסון בנפח מספיק לצרכים הייחודיים שלנו. כמו כן, עלינו להתחשב במאפייני המשפחה ואורח חייה. חשוב לתכנן חללי אחסון נוחים לגישה ושימוש, בהתאם למידות הדירה ותוך חלוקת נכונה. יש בשוק פתרונות חכמים וחדשניים לאחסון בגדים, ספרים, מסמכים וכלי מטבח, לדוגמה ניתן לרכוש ארונות הזזה מאיכות גבוהה ועם חלוקה פנימית נוחה. במקרים רבים, ובמיוחד בדירות ששטחן קטן, אין תחליף לארונות עם דלתות הזזה כיוון שהם חוסכים מקום ואין צורך להשאיר חלל ריק ובלתי מנוצל לפתיחת הדלתות.

גם במטבח מומלץ להתקין ארונות עם דלתות הזזה, כיוון שכך נוכל ליהנות משטחי אחסון גדולים יותר ונוחים יותר לשימוש. בארון רגיל הדלת נפתחת כלפי חוץ או למעלה, בעוד ארון עם דלתות הזזה מנצל את כל השטח הפנוי ואין צורך להשאיר מרווחים מהתקרה או מהקיר.

התאמה אישית

כאשר מתכננים את חללי האחסון בבית יש להתחשב בפרמטרים רבים כמו שטח אחסון נדרש בכל חדר, סוג הפריטים שיש לאחסן, חלוקה פנימית בארון, עיצוב, פתיחת דלת, עיצוב, חומרי גלם ומחיר. ארונות הזזה נחשבים לפתרון המתקדם והיעיל ביותר מאחר והם מנצלים את השטח היטב וניתן לבחור בחלוקה פנימית נוחה ויעילה בהתאם לצרכים הייחודיים והאישיים של הלקוח. לכן, חשוב לפנות לחברה מובילה בתחום ולרכוש דרכה ארונות איכותיים וליהנות מהתאמה אישית מלאה ומשלל אפשרויות ועיצובים לבחירה.

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
Call Now
Directions