שילוב של אלמנטים מזכוכית ועץ בעת עיצוב הבית

 

עיצוב הבית הינו ענף יצירתי בעל מגוון בלתי נדלה של אפשרויות ושילובים של אלמנטים וחומרים. בתוך כך, אלמנטים מזכוכית ועץ נמנים על החשובים והמובילים בענף, וידועים בתרומתם לשדרוג מראה חללי הבית עם אמירה ייחודית ומעניינת, בין אם מדובר בנגיעות בודדות או בקו מנחה.

השפעת סוג החומר על האווירה

 

ביתו של כל אדם מוקף ומעוצב במגוון גדול של חומרים, כדוגמת אבן, שיש, זכוכית, אלומיניום, עץ ופלסטיק, ולכול חומר יש תכונות ייחודיות והשפעה שונה על עיצוב החלל. כך לדוגמא, זכוכית הינה חומר קר ואוורירי המשרה בחלל תחושה נקייה של מרחב, אור וחדשנות. מנגד, העץ הינו חומר חם וטבעי שמשרה אווירה ביתית ואינטימית. לכן, שילובם של שני האלמנטים מאפשר ליצור משחק בין קל, אוורירי ומודרני, לבין חמים, טבעי וביתי.

אפשרויות לשילוב אלמנטים מזכוכית ומעץ

 

ניתן להוסיף בפריטים ובמקומות רבים בבית שילובים שונים בין זכוכית לעץ. לדוגמא, ניתן ליצור חלון אמבטיה עם ויטראז' מזכוכית ומסגרת מעץ טבעי, או לשלב בשולחן סלון מעץ משטח עליון מזכוכית. כמו כן, ניתן ליצור מדרגות מזכוכית בעלות מעקה עץ, ולשלב את שני האלמנטים בארונות, ארונות מטבח, חיפויי קיר ודלתות.

שימוש נכון באלמנטים של זכוכית ועץ

 

על מנת לשמור על איזון מעודן והרמוני בין שני הרכיבים המנוגדים, נדרשות במקרים רבים רגישות והבנה מעמיקה בעיצוב פנים. אדירכלית מקצועית תדע לחשוף את התכונות והיופי הטבעי של כל חומר, ושלבו בחלל הקיים כך שיתחבר לכדי מרחב הומוגני, מאוזן וזורם.

עץ וזכוכית לעיצוב קירות הבית

 

אחד השימושים המפתיעים בשימוש באלמנטים של עץ וזכוכית הינו לצורך קירות הבית. חומרים אלו משתלבים באופן נפלא עם נישות מגבס, וכאלמנט קישוטי או פרקטי כדוגמת מדפים מזכוכית או חיפוי קיר מעץ. כמו כן, ניתן לשלבם ביחד עם מדבקות קיר לבית.

מדבקות קיר כאלמנט עיצובי עכשווי לבית

 

מדבקות קיר הינן אמצעי עכשווי וזמין לעיצוב ושדרוג פנים הבית. מדבקות אלו מוצעות כיום בשלל גדלים, צבעים, הדפסים וצורות, והן יכולות להתאים למטבח, לסלון, לחדרי השינה, הילדים והאמבטיה, ולמעשה לכל חללי הבית בנוסף לכך, שימוש נכון במדבקות קיר יכול להשתלב באופן נפלא עם אלמנטים מזכוכית ומעץ, כמו מדפים מחומרי גלם אלו היוצרים משחק ויזואלי עם מדבקת קיר. יתרה מכך, ניתן למצוא בימינו מדבקות קיר היוצרות חיקוי מושלם לאלמנטים מזכוכית או עץ.

שימוש באלמנטים נוספים ביחד עם עץ וזכוכית

 

חשוב לדעת כי עם זכוכית ועץ ניתן גם לשלב אלמנטים וחומרים נוספים, על מנת להגביר את העניין בחלל. כך לדוגמא, ניתן לשלב אבן לצד זכוכית או אלומיניום לצד עץ, ולהיפך – עץ עם אבן וזכוכית עם אלומיניום. כמו כן, ניתן בהחלט לשלב אלמנטים זולים לכאורה כמו פלסטיק, על מנת ליצור אווירה חדשנית ונועזת.

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
Call Now
Directions