שולחן עגול מעץ מלא מתאים לכל מטרה

 

מי שמעוניין לקנות שולחן לבית שלו, עלול להתבלבל וללכת לאיבוד מרוב היצע עצום, מבחר גדול ואינספור סוגים של שולחנות ורהיטים. מי שרוצה לבצע קנייה מהירה וחכמה, כדאי שיגדיר עם עצמו מראש מה הצרכים והרצונות שלו, יפסול מראש את מה שהוא יודע שלא יתאים לו ולמטרה שלו ובכך יצמצם את האפשרויות על מנת שיהיה לו הרבה יותר קל לקנות את השולחן שמתאים לו בדיוק.

לא כל בית עסק העוסק ברהיטים, מתמחה בעיצוב אישי בהזמנה מיוחדת של רהיטים שונים ושל שולחנות עגולים. מדובר בתחום מצומצם המיועד לקהל יעד ספציפי וייחודי, לכן אפשר למצוא חנויות רהיטים המתמחות בעיצוב אישי בעיקר בריכוזי מגורים של אוכלוסייה שרמת ההכנסה שלה גבוהה מן הממוצע, או באזור המציע חנויות עיצוב אישי במגוון תחומים אחרים, כמו שמלות ערב, לבוש יומיומי ייחודי או מעצבי עילית.

היתרונות הרבים של שולחן עגול מעץ מלא

שולחן בצורה עגולה הוא מיוחד ויש לו תכונות שמאד כדאי לחשוב עליהן ולקחת אותן בחשבון. כאשר יושבים סביב שולחן מעוגל כולם רואים את כולם, אין בעיה של צפיפות או של חוסר מקום לרגליים של מי מהמסובים, ובמידת הצורך ניתן להאריך את השולחן באמצעות תוספות שמגיעות באופן אוטומטי. כאשר מאריכים את השולחן הוא מקבל צורה של אליפסה, ובכך בעצם מקבלים שולחן שאפשר להתאים לו שתי צורות – עיגול ואליפסה וניתן לגוון ולשחק עם האפשרויות על פי הצורך או הרצון.

מי שחושב ששולחן מרובע או מלבני הוא שולחן רגיל ומחפש גיוון או משהו שונה, ייהנה מאד מרכישה של שולחן עגול, ואין ספק ששולחן כזה יכול להחזיק מעמד שנים רבות, לשרת נאמנה את בעליו ולהתאים לריהוט ולעיצוב בבית, השטח של שולחן מעוגל הוא גדול וניתן לבצע פעולות רבות על גבי השולחן, בייחוד פעולות יומיומיות הדורשות סדר וארגון, כמו טיפול בניירת או מילוי טפסים באופן כזה שיודעים איפה נמצא כל נייר ושום דבר לא הולך לאיבוד.

שולחן עגול מעץ מלא יכול להשתלב נהדר גם בחצר הבית או המרפסת בייחוד אם בחצר יש פרגולות, או פתרונות הצללה נוספים, שישתלבו נהדר עם העץ המלא של שולחן האוכל העגול.

כמה עולים שולחנות עגולים?

באופן גורף ניתן לומר ששולחנות בצורה עגולה יותר יקרים משולחנות מרובעים או מלבניים. אנשים רואים שולחן עגול כיוקרתי ומיוחד יותר ולכן המחיר גבוה יותר. בנוסף, בעת ייצור שולחן בעל צורה עגולה יש צורך בביצוע עבודה עדינה של חיתוך ושיוף, שלא בהכרח קיימות כאשר חותכים את פלטות העץ בצורה ישרה וטבעית יותר.

היום ניתן למצוא חנויות רבות המציעות פינות אוכל מעוצבות וגם שולחנות עגולים בהתאמה אישית גם במחירים שיכולים להתאים לכל כיס. בנוסף ניתן לבקש מנגר מקצועי לבנות מטבח בכל סגנון ולהתאימו לשולחן העגול מעץ מלא בהתאמה מדויקת לפי סוג העץ, הצבע והסגנון הייחודי, לרוב מחיריו של הנגר יהיה מחירים נוחים ומתאימים לכל אחד.

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
Call Now
Directions