שדרוג ועיצוב הבית בעזרת עץ וזכוכית

 

בעלי בתים ודירות רבים בוחרים בעץ וזכוכית כאלמנטים מרכזיים בעיצוב הבית ושדרוגו. עץ וזכוכית הם חומרים יעילים ליצירת חיפויים. עץ הוא חומר חיוני לכל מי שמעוניין לבחור קו עיצוב חם ונעים לבית. זכוכית מתאימה לקוי עיצוב מודרניים ונקיים. ניתן גם לשלב עיצוב הכולל זכוכית ועץ כל עוד עובדים אם מעצב פנים מנוסה המסוגל ליצור איזון.

חיפוי עץ

להבדיל מקירות לבנים ופשוטים, חיפוי עץ נותן הרגשה הרבה יותר חמה ונעימה ממש כאילו הבית כולו עשוי עץ. למשל אם החלטתם לבנות ספריה בחלקו התחתון של הקיר, כדי להשלים את המראה, ניתן לחפות את החלק העליון בעץ. רצוי להתייעץ עם מומחה עיצוב פנים לגבי הגוון וסוג העץ המתאים ביותר על מנת שלא ליצור ניגוד עיצובי ביחס לשאר האלמנטים בבית.

מעקות זכוכית

מעקות עז וברזל הם פתרון טוב, אולם כדאי לשקול את האפשרות להתקין מעקות זכוכית. מבחינת בטיחות אין לכם מה לדאוג. למרות שהחומר שביר יותר מעץ וברזל, זכוכיות המיועדות למטרות אלו עוברות תהליך חיסום אשר מחזק אותה. לזכוכית ישנו יתרון אחד בולט, בניגוד לחומרים אחרים, היא נותנת לאור לחזור דרכה וכך הבית הופך למואר יותר.

חיפוי זכוכית

למעוניינים בקו עיצוב נקי ומודרני, ולאלה שסובלים בכל פעם מחדש מניקוי הקרמיקה במטבח, כדאי להתקין חיפוי זכוכית. הלכלוך לא מצטבר בין האריחים כמו שקורה כאשר משתמשים בקרמיקה. שימוש בשיטה זו נותן אפשרות לעיצוב מקורי ויצירתי כי אין גבול לאפשרויות העיצוב בעזרת חיפוי זכוכית. כמו כן ניתן לשלב עץ או ברזל ביחד עם זכוכית במעקה אחד.

כדאי לדעת

רצוי לבקש מהאדריכל, מעצב הפנים או קבלן שיפוצים שלכם הדמיה סופית של העיצוב. במקרים רבים, רעיון שנחשב ליעיל ויפה בתאוריה, מסתבר כלא פרקטי או לא מה שהלקוח ציפה לו. כדי לחסוך כסף על עיצוב שבסופו של דבר לא נותן את השינוי אותו רציתם לראות, מוטב לבקש הדמיה. זאת גם ההזדמנות לשפר את העיצוב, ו/או לקבל השראה ורעיונות חדשים שניתן להבין רק בדרך זו.

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
Call Now
Directions