קצת על כסאות מעץ

 

כסא עץ הוא רהיט נפוץ המשמש לישיבה. קיימים סוגים שונים של כסאות עץ וזאת בהתאם לייעודם. האדם אינו יכול עמוד זמן  ממושך בגלל עומס על חוליות עמוד השדרה שלו ועל כפות הרגליים שעלול לגרום לו לכאבים ולעייפות.

כסאות עץ

האדם משתמש בכיסאות עץ אלפי שנים. בעזרתם יכול הוא יכול לבצע פעילויות ממושכות בישיבה במקום בעמידה, קשה לתאר את ההיסטוריה של האדם ללא כסאות עץ  לישיבה. כסאות מוזכרים בתנ"ך וכמעט תמיד בהקשר של כבוד כמו כס הכבוד, כסא המלך וכדומה. בימי קדם היו כסאות רק לעשירים, אנשים פשוטים הסתפקו כנראה בישיבה על הארץ.

עם הזמן הפכו הכיסאות לרהיט מקובל בכל שכבות האוכלוסייה, אך עדיין הייתה חלוקה ברורה, כסאות עץ פשוטים לאנשים פשוטים, כסאות מרופדים ונוחים לבעלי יכולת ולעשירים מאד, לאנשי השלטון, הכמורה או מלכים היו כסאות עם משענת גבוהה, כסאות מפוארים, מקושטים וחריטות עץ מיוחדות.

כיום יש כסאות עץ במערכת החינוך מגן הילדים ועד לאוניברסיטה, כסאות לישיבה סביב שולחן ולאכול, כסאות לכל העבודה שעושים בישיבה, כסאות כשיושבים וצופים בבידור באולמות או בבילוי אחר, באצטדיונים, באירוח חברתי בבית, בגינה, בשפת הים ובעוד הזדמנויות רבות אחרות.

בכל מקום ובכל סוג פעילות תמיד יש כסאות, כיסאות נוחים יותר או פחות,  קבועים, ניידים, מעץ, כסאות ממתכת, כסאות מפלסטיק, כסאות מתקפלים, כסאות ממונעים וכסאות חשמליים. עץ הוא החומר הטבעי והנפוץ ביותר ליצור כיסאות, ויש גם כיסאות מפלסטיק או מתכת. המוטיב המוביל את העיצוב האקולוגי הוא ריהוט עץ וכולל גם כסאות עץ .

כסאות בר מעץ

המחשבה הראשונה העולה במוחנו כשאנו חושבים על כסאות עץ זה שהם לא נוחים וכבדים, השילוב של טכנולוגיות פיתוח חדישות, שימור וייבוש עץ יחד עם התפתחות ייבוא ממדינות רבות יותר מהעולם הביאו לשוק הרהיטים הישראלי כסאות עץ רבים מסוגים שונים ובאיכויות מעולות.

כסאות עץ העוברים תהליכי ייבוש ושימור ייחודיים והמתאימים באופן מושלים לאקלים הישראלי.כיסאות עץ משתלבים בכל סגנון של ריהוט. כיסאות עץ מתאימים לפינות אוכל, סלונים ואף לריהוט גן.

אם יש כסאות עץ ישנים, ניתן לחדש אותם, לצבוע אותם, לקצר את הרגלים, ולשנות  את עיצובם.כשיש ברשותנו כיסאות עץ עתיקים, שאנו אוהבים ואיננו רוצים להיפרד מהם, ניתן לשמר אותו באמצעות שיפוץ, יש בעלי מקצוע מקצועניים שיעשו את העבודה היטב.

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
Call Now
Directions