פרקט למינציה לעיצוב יוקרתי

 

פרקט למינציה הינו מוצר ריצוף פנים סינטטי, אשר עם בחירה נכונה עשוי בהחלט להשתלב ולשדרג כל בית. בחירה זו דורשת מציאת פרקט למינציה איכותי, המתאים מבחינת הטקסטורה שלו, צבעיו וגווניו לעיצוב הבית, סגנונו, רהיטיו ואביזריו.

מה זה פרקט למינציה

פרקט למינציה הינו פרקט סינטטי העשוי מחומרים פולימריים דמויי עץ, אשר שטחו העליון הגלוי לעין מדמה טקסטורה, צבעים ומרקמים של עצים טבעיים מסוגים שונים. הפרקט עצמו מיוצר על ידי הדבקת תערובת של עץ דחוס על גבי לוחות מייצבים. חשוב לציין שקיימים בשוק סוגים שונים של פרקטי למינציה הנבדלים זה מזה באיכותם ויוקרתם, ושההבדלים באים לידי ביטוי גם בעובי הפרקט וברמת השחיקה שלו.

יתרונות פרקט למינציה לעיצוב יוקרתי

ריצוף הבית בפרקט למינציה מעניק לבית חזות נעימה, יוקרתית וחמימה, בעוד הפרקט שומר על מראהו האיכותי ועל גוון צבעו המקורי למשך שנים רבות. כמו כן, פרקטי למיציה הינם פשוטים וקלים לתחזוקה, כך שבעזרת מעבר על הרצפה עם מטלית יבשה או רטובה ניתן לשמור באופן תדיר על חזותו היוקרתית.

הבדלי איכות בין פרקטי למינציה

ניתן לחלק פרקטי למינציה לשלושה סוגי איכות עיקריים, המוצעים כולם בשלל דגמים וצבעים:

פרקט בסיסי – זהו פרקט פשוט וזול בעל רמת שחיקה נמוכה, אשר עוביו נע בין 6 ל- 8 מילימטרים. יש לציין כי הפרקט הבסיסי אינו מתאים לחללים עם פעילות רבה.

פרקט קלאסי – פרקט מרשים בעלות לא גבוהה, בעל רמת שחיקה נמוכה עד בינונית הנע בעוביים שבין 7 ל- 8 מילימטרים.

פרקט פרימיום- פרקט יוקרתי ואיכותי בעל רמת שחיקה גבוהה, הנע בעוביים שבין 8 ל- 12 מילימטרים. פרקטים אלו משחזרים באופן המוצלח והאמין ביותר מראה של עץ טבעי.

בחירה והתקנה של פרקט למינציה איכותי

פרקט למינציה הינו בדרך כלל בעל חזות המדמה פרקט מעץ טבעי באמצעות טקסטורה, צבעים וגוונים דומים, וכן על ידי דמיון מבחינת אופן חיבורם של לוחות העץ והצמדתם. לכן, מומלץ לבחור פרקט למיציה בעל איכות הדמיה גבוהה לזו של פרקט עץ. כמו כן, ישנה חשיבות מרובה להתקנת הפרקט באופן מקצועי ואיכותי עם רמת גימור מושלמת ופאנלים תואמים, שכן הדבר חיוני ליצירת אווירה יוקרתית.

התאמת הפרקט לעיצוב יוקרתי

כיום ניתן למצוא בשוק המקומי מגוון עשיר של פרקטי למינציה איכותיים. יחד עם זאת, לא כל פרקט מתאים לעיצובו של בית יוקרתי, כך שחשוב לבחור בסוג ובדגם נכון. התאמה זו תכלול בין היתר:

בחירת דגם הפרקט – יש לבחור בדגם המתאים לחלל בו הוא מוצב ולאווירה המיועדת עבורו. כך לדוגמא, פרקטים בדגמי לוחות קטנים מקטינים את החלל ואילו פרקטים גדולים מרווחים אותו.

בחירת גוון הפרקט – יש לבחור בגוון המתאים לצבעי הקירות ולאווירה הכללית שהבית משדר. לדוגמא, פרקט למינציה כהה משדר אווירה חמימה, יוקרתית ואינטימית יותר, בעוד שפרקט בהיר משדר אווירה אורבאנית, נקייה ואלגנטית.

על מנת להעניק לבית חזות יוקרתית ומושקעת מומלץ להתקין פרקטים במקומות מיוחדים כמו מדרגות, דלפקים, מחסן, חדר שירותים, חדר שירות, מזווה ונישות שונות.

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
Call Now
Directions