פרזול לריהוט זכוכית

 

פתרונות עיצוביים לא חייבים לקרוע לנו את הכיס וכדאי לדעת שדווקא הניואנסים הקטנים בתחום האבזור לבית הם אלה שעושים את השינוי ולאו דווקא הפרטים הגדולים והמרשימים לכאורה. פרזול ריהוט זכוכית או פרזול העשוי מזכוכית הוא בדיוק השדרוג המודרני שיוצר ריכוך ועניין ממשי בתחום העיצוב הביתי ועיצוב הפנים בחללים בכלל.

הזכוכית הוא חומר שבא לידי ביטוי גם בקרב העיצוב הביתי וגם בקרב העיצוב הארגוני. בזכות העיצוב הנייטראלי ובזכות אפשרויות הפרזול הייחודיות והמגוונות הקיימות, ניתן לקבל פתרונות עיצוב ושדרוג עיצוב באופן , פשוט , קל וחסכוני.

אופנת הזכוכית כפי שמעולם לא ראיתם אותה

אופנת הזכוכית הולכת ומתעצמת ובועטת במוסכמות אשר גורסות כי מדובר במראה קריר ונוקשה. באמצעות פתרונות פרזול מעודנים ומותאמים אישית, תוכלו למצוא עזרים במראה חמים שישלב את אלמנט הזכוכית עם המראה הביתי הרצוי או המראה החמים בקלות שתפתיע אפילו אתכם. הדרך הטובה ביותר היא לעשות שימוש באלמנטים ששוברים את הקו הנקי וה"זכוכיתי" , כמו פתרונות פרזול מעץ, פרזול ברזל צבוע, פלסטיק גמיש מעוטר ומעוגל ובכך להביא למראה רך ומרוכך יותר עבור ריהוט זכוכית. פרזול לריהוט זכוכית הוא המענה למראה הקר והבלתי נראה של עיצוב הזכוכית הקלאסי.

האם זכוכית אינה רגישה מידי עבור תוספות פרזול?

זכוכית מחוסמת ובטיחותית לא תהיה רגישה לתוספות פרזול. חשוב מאוד להבין כי גם את מוצרי הפרזול חשוב מאוד לבחור בקפידה. למרות שמוצרי הפרזול הם אביזרים זולים יחסית, אין לחסוך על  האיכות ולהעדיף להשקיע עוד כמה עשרות בודדות של שקלים למניעת מראה מגושם ומניעת נזקים לפריט הריהוט הקיים.

כמו כן, כאשר אנחנו בוחרים רהיט זכוכית, חשוב מאוד לוודא כי מדובר בזכוכית בטיחותית, אשר מיוצרת מטכנולוגיה המונעת שריטות, כתמים ושבר- כך, גם כאשר תרצו להוסיף ולתת לריהוט טאצ' אישי משלכם, תוכלו לעשות זאת ללא חשש.

השפעות הפרזול על האווירה – ריהוט זכוכית במראה רך ומזמין

ליצירת מראה רק ומזמין, חשוב לבחור בפרזול שייצור קונטרה ממשית מול המראה הכללי של הריהוט. בחרו במראה מנוגד אבל כזה שלא ייצור עיצוב שאין לו קשר לרוח העיצובית הקיימת. רבים הולכים לאיבוד בעת הוספת אלמנטים עיצוביים משלימים לריהוט והעיצוב הקיים. פרזול לריהוט זכוכית יהיה פשוט יותר לבחירה עקב המראה "השקט" של חומר גלם זה, אולם, דווקא העיצוב שמסביב, ידרוש מכם התחשבות והתאמה "רגישה יותר".

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
Call Now
Directions