עיצוב יוקרתי באמצעות ריהוט משרדי

 

המשרד שלכם הוא המקום בו אתם נמצאים מרבית שעות היום ולכן חשוב שתחושו נוח במקום ושיהיה לכם נעים לעבוד בו. מעבר לזאת, המשרד מהווה את הפנים של העסק שלכם כך שזהו הדבר הראשון שהלקוחות שלכם רואים כאשר הם מגיעים לפגישה.

השקעה במראה החיצוני של המשרד שלכם תשפיע על התודעה של הלקוחות ותגרום להם להרגיש שהם הגיעו אל מקום מקצועי אשר יספק שירות אדיב ואיכותי משום שמקום אשר משקיע בעיצוב ישקיע גם באיכות העבודה ואין זהו סוד כי ככל שישדר המשרד מראה יוקרתי יותר- כך גם תוכלו לגבות מחירים גבוהים יותר עבור עבודתכם.

איכות החומרים

כדי לרכוש ריהוט משרדי יוקרתי חשוב להעניק תשומת לב רבה לאיכות החומרים של הריהוט המשרדי. חומרי הגלם הינם חשובים ביותר. בימינו ישנו מבחר עצום של רהיטים משרדיים אשר עשויים מחומרים איכותיים יותר ומחומרים איכותיים פחות. סביר להניח שאתם זוכרים את הרהיטים הישנים אשר מילאו משרדים רבים בעבר- חשוב שתדעו כי ארוניות המתכת למשל יצאו מזמן מהאופנה וכי ישנם מגוון רהיטים מודרניים אשר עשויים מחומרים חדישים.

תוכלו לבחור ברהיטים אשר משלבים בין זכוכית למתכת. שילובים כאלו יוצרים מראה נקי, תוכלו לבחור ברהיטי עץ מלא אשר משרים אווירה נעימה וסמכותית ועוד. כמובן שחשוב להתאים את הריהוט למקצוע שלכם ולשלב את הצבעים והמרקמים הנכונים אשר יצרו את הרושם שאתם מעוניינים לצור.

ריהוט משרדי יוקרתי ופונקציונאלי

מעבר לחשיבותו של המראה היוקרתי, חשוב לבחור בריהוט משרדי פונקציונאלי אשר יאפשר לכם לבצע את עבודתכם באופן נוח ויעיל. כדי לבחור את הריהוט המתאים יש לבחור בכיסאות ושולחנות אשר מתאימים לחדר הפגישות, יש לבחור כסאות משרדיים נוחים אשר מאפשרים לכם לשבת במשך שעות רבות בלי לסבול מכאבי גב וחשוב לבחור בארונות אחסון מתאימים אשר יהיו גדולים מספיק עבור החומר שאתם מעוניינים לאחסן אך לא יפגעו בתחושת המרחב בחלל.

התאמת הריהוט לגודלו של המשרד

סביר להניח שנכנסתם בעבר אל משרד קטן וצפוף אשר מכיל רהיטים גדולים ומאסיביים כמו למשל- שולחן מנהלים גדול, ספה רחבה מידי, פסלים, תמונות רבות מידי וכו'. במידה ונכנסתם אל משרד עמוס שכזה וודאי חשתם תחושת מחנק אשר גרמה לכם לחוסר נעימות. מומלץ מאוד ללמוד ממקרים שכאלו ולא להעמיס על המשרד.

במידה ויש לכם משרד בעל שטח קטן תוכלו לבחור ברהיטים אשר עשויים מזכוכית. הזכוכית יוצרת תחושה אוורירית ותורמת לתחושת המרחב. בניגוד לכך, אם יש לכם משרד גדול תוכלו לבחור ברהיטים גדולים יותר- שכן רהיטים קטנים מידי ייצרו תחושת ניכור בחלל אך גם במקרה זה חשוב שלא להעמיס יתר על המידה.

שמרו על הסדר רבותיי!

למרות שהמחשבים השתלטו על חיינו כבר לפני כמה שנים ומרבית החומר מאוחסן בהם עדיין ניתן למצוא בכל משרד כמות ניירת מרשימה ולכן חשוב לאחסן את הניירת במקום מסודר אשר יאפשר שליפה מהירה וימנע בלגן. באמצעות אורניות אחסון, כונניות ומגירות יהיה ניתן לשמור על המשרד נקי ומעוצב, לכן, הקפידו לרכוש אביזרי אחסון בהתאם לצרכים שלכם. מעבר לזאת, חשוב לרכוש אבזרים נוחים אשר יאפשרו לכם למצוא כל מסמך במהירות.

עכשיו הגיע הזמן לדמיין

כעת, לאחר שקראתם את כל ההמלצות, נסו לדמיין לעצמכם את המשרד העתידי שלכם וחישבו כיצד אתם רוצים שהוא יראה ואיזה רושם אתם מעוניינים שהוא ייצור. אם אתם זקוקים לעזרה בתהליך בחירת הרהיטים אל תחששו לפנות ליועץ פנים ולקבל סיוע לאורך כל הדרך.

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
Call Now
Directions