עיצוב חדר השינה בבית

 

עצרו לרגע את כל מה שאתם עושים כעת, ונסו לדמיין איך נראה חדר השינה שלכם, באם אתם נמצאים בחדר השינה העיפו בו מבט חטוף. האם זהו באמת החדר בו אתם אמורים ויכולים להרגיש הכי בנוח בעולם? עם הזמן חדר השינה שלנו הפך מחדר שפשוט קורסים בו בסוף היום, לכלי, העונה על צרכים הרבה יותר רחבים מאשר שנת לילה או צהריים, העיצובים היוקרתיים בעולם עיצוב הפנים, הופכים את חדר השינה שלנו לעולם אדריכלי בפני עצמו, "אדריכלות פנים איכות השינה."

חדר שינה מעץ מייפל

חדר שינה מעץ מייפל

העיצובים היוקרתיים והקלאסיים, הגודשים את המגזינים השונים לעיצוב הבית המתרכזים בחדרי השינה יוצרים ענף בלתי נפרד, ויחד עם זאת, עיצוב ההופך לסגנון בפני עצמו אל מול יתר חלקי הבית, כזה המשתלב עם הקו העיצובי הכללי, אך עדיין שומר על האופי הייחודי לו

נתחיל מהתחתית – העיצוב על הקרשים? מה בנוגע לפרקט?

אתם מתעוררים לעוד בוקר של חורף קר, הגרביים נעלמו אי שם במעמקי הפוך ואתם ממש לא במצב להתחיל לחפש אותן, עוד כמה שניות גנובות מתחת לשמיכה ואתם על הרצפה הקרה כמו גוש קרח… מה שגורם לכם לקפץ ברעד אל מגירת הגרביים הקרובה ולתור אחר זוג גרביים מושיעות. עיצוב וחיפוי רצפות באמצעות פרקט מעניקה חום גם באותם בקרים קפואים וגם לעיצוב חדר השינה עצמו, עיצוב וחיפוי רצפות באמצעות פרקט מעניק עיצוב באווירה חמימה ואישית במיוחד לחדר וצובע אותו בגוונים מרגיעים המעניקים קונטרה לקירות הבהירים בדרך כלל, תחושת ביתיות נוסטלגית ושלווה הדרושים בדיוק לאותן מטרות מתבקשות בחדר הישנה והמנוחה שלנו.

עיצוב בזכוכית משולבת אלומיניום – די לפיהוקים בחדר השינה!

העיצובים הסטנדרטיים החוזרים על עצמם הבאים לידי ביטוי, ברוב רובם של המקרים בחדרי שינה, הם בעלי צורה קלאסית של עץ רבוע הולכים ונמוגים ואת מקומם תופסים שילובים וסגנונות אשר עד לפני כמה שנים נחשבו לנועזים ושוברי מוסכמות. בכל הקשור למוסכמות, רבים מהמעצבים ובעלי השינה מסכימים היום, שעיצובים יכולים גם להיות כאלה היוצאים מקופסת חדר השינה ופוסעים לעבר עיצובי היוקרה כמוהם אנו רואים בדרך כלל בחדרים כמו סלונים, חדרי אוכלי וכדומה. לצפייה בקטלוג חדרי שינה מבית סליפ IN – מעצבים לכם את חדר השינה בבית.

שילוב זכוכית ועיטורים בחדר השינה, מעניקים לחדר עיצוב מלכותי. רבים מכם אולי יגידו כי מדובר בעיצוב קר, אשר אינו מקנה לחדר השינה את אותו אופי רך המתאים לציווין החדר, אולם, שילוב נכון של סגנונות ופריטים משלימים, כמו: ווילונות, כורסאות, גופי תאורה, פופים, ועבודה עם כמה חומרים לא יפסחו על דרישת החמימות והרכות הנדרשת, ובצדק, בחדר מרכזי זה.

היא לא חייבת להיות משעממת רק בגלל שישנים עליה….

לא טעיתם, אנחנו כמובן מדברים על המיטה שלכם….בהמשך לנושא דנן, קיימות מספר אפשרויות אשר ירככו את עיצוב פנים חדר השינה, החומר השולט אינו חייב להיות דומיננטי בכל רהיט ורהיט בחדר, זריקת אלמנטים של חומרים כמו זכוכית ועץ משולבים, הם פתרון מעניים שרבים משתמשים בו כיום, פתרון המקיים בתוכו מנעד רחב ואפשרויות מרובות.

באזור חדרי המיטות של ADANIM DESIGN כל אחד מכם ימצא את העיצוב הנוח לו בעץ, בזכוכיות ואלומיניום, נבנה לכם את חדר החלומות שלכם…

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
Call Now
Directions