עיצוב חדר אמבטיות

 

חדר האמבטיה שלנו הוא חדר בו אנחנו דואגים לטיפוח וניקיון הגוף שלנו. בשביל שנוכל לשמור על היגיינה גופנית ועל אסתטיקה במראה החיצוני שלנו חשוב שחדר האמבטיה שלנו יהיה נקי ומסודר. ניתן לשמור על החדר נקי ומסודר על ידי תכנון נכון של העיצוב שלו. עיצוב חדר אמבטיות דורש מחשבה רבה והיגיון. כך למשל כדאי לנו לכלול בעיצוב של החדר מתקן לתליית מגבות ובגדים וגם ארון נפרד לתרופות שלנו. דבר נוסף שיכול לסייע לנו לשמור על היגיינה אישית הוא הצבת שני כיורים בחדר האמבטיה אחד לנו ואחד אחר לבן או לבת הזוג שלנו. כך כל אחד מאתנו ייהנה מפרטיות והיגיינה אישית בחדר האמבט.

מקלחונים בעיצוב אישי – מה זה אומר?

 

חלק חשוב נוסף בעיצוב של חדר האמבטיה שלנו הוא המקלחון שיש בו. אנחנו יכולים לבחור מקלחונים בעיצוב אישי לחדר האמבטיה שלנו. מקלחון שעוצב בצורה אישית בשבילנו הוא מקלחון שקבענו לבד עם המעצב מאיזה חומרים הוא יהיה עשוי, מה יהיה העיצוב שלו ומה יהיו המידות שלו. גם אם יש לנו אמבטיה ולא מקלחון אנחנו יכולים לעצב אותה בצורה אישית. אנחנו יכולים לבחור לבד באיזה צורה האמבטיה שלנו תהיה, איזה קרמיקה תהיה בה וגם מה תהיה המידה שלה. עיצוב אישי של המרכיבים השונים בחדר האמבטיה שלנו יסייע לנו ליהנות מחדר שנעים יותר להתרחץ בו ולבצע בו את טקסי הניקוי היומיים והשגרתיים של כל אחד ואחת מאתנו.

עיצוב חדר אמבטיות – נוחות לפני הכול

 

כשזה מגיע לתחום של עיצוב חדר אמבטיות יש דבר אחד שחשוב שנזכור לפני הכול ושנקפיד עליו – והוא שהחדר יהיה מעוצב בצורה נוחה. חדר רחצה שלא נוח בו הוא חדר רחצה לא יעיל ולא נוח לשימוש. בשביל שיהיה לנו נוח בחדר זה אנחנו צריכים להקפיד שהמידות של המקלחון והאמבטיה שלנו יתאימו לגודל הגוף שלנו. אנחנו צריכים לוודא שיהיה לנו מספיק מקום להתנגב ומספיק מרחב להתאפר ולהסתרק בחדר.

לסיכום, ניתן לומר שחדר אמבטיה שנוח להשתמש בו הוא חדר שלא נרצה לצאת ממנו אלא להישאר בו כל היום ולעשות אמבטיה אחת ארוכה. השקעה בחדר זה היא השקעה באיכות החיים שלנו ובהיגיינה האישית שלנו ושל הילדים שלנו. מומלץ להתייעץ עם מעצב פנים מוסמך ובעל ניסיון שיעזור לנו לעצב את החדר לפי הטעם האישי שלנו ולפי הצרכים שלנו, כך נהיה בטוחים שהעיצוב של החדר מתאים לנו.

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
Call Now
Directions