עיצוב חדרי ארונות – יתרונות על פני ארונות רגילים

 

אחד החדרים השימושיים ביותר בכל בית הוא חדר הארונות, בעוד בעבר, חדרי ארונות היו פריווילגיה השמורה לעשירים בלבד, היום רואים שילוב של חדרי ארונות בדירות רבות. מה היתרונות של חדרי ארונות על פני ארונות רגילים?

יתרון המרחב

היתרון הגדול ביותר של חדרי ארונות הוא המרחב. בחדר ארונות מרחב גדול יותר מאשר בארון רגיל כמובן, הגודל של חדרי הארונות מאפשר אחסון של כל הבגדים, האביזרים ומוצרי הטקסטיל במקום אחד – בגדי קיץ וחורף, נעליים, מצעים, מגבות, שמיכות, כריות וכו' המרחב בחדר הארונות מאפשר לנו גם לאחסן בו פריטים אחרים להם לא נמצא מקום בבית כגון כלים, מאוורר, תנור חימום, אלבומי תמונות, מזכרות ועוד.

נוחות רבה יותר

אין ספק שלהתלבש בתוך חדרי ארונות נוח מאוד ונעים. ראשית, כל הבגדים נמצאים מולנו, כולל נעליים ואביזרים שונים, הכול בהישג יד, אין צורך לחפש, לפתוח אינספור מגירות או "לטפס" למדפים העליונים של הארון. שנית, תאורה בחדר הארונות לרוב נוחה יותר, חדר ארונות משלב כמובן מראה כך שניתן למעשה להיכנס אליו ולהחליף את כל הבגדים במהירות ובקלות.

סדר ואסתטיקה

קל יותר לסדר חדרי ארונות מאשר ארון רגיל, בחדר הארונות יש יותר מרחב ומקום, הוא מתוכנן לפי דרישה ובהחלט נראה מסודר יותר מאשר ארון רגיל. מעבר לכך, עובדת הימצאותו של חדר הארונות מאפשרת להיפתר מארון בחדר השינה ומפנה לנו מקום רב בחדר.

אוורור ושמירה על הבגדים

בגדים שנמצאים בתוך ארון בין אם ארון רגיל, ארונות הזזה או ארונות אחרים עשויים לסבול מריח מעופש ולא נעים לאחר זמן מה. מכיוון שחדרי ארונות גדולים, רחבים ומאווררים יותר מאשר ארונות עומדים, אין כל סכנה של ריח לא נעים ש"נדבק" בבגדים גם לאחר אחסון ממושך.

ערך הבית או הדירה

יתרון מעניין נוסף של חדרי ארונות הוא העובדה שהם מעלים את ערך הבית או הדירה בעיני קונים פוטנציאלים. אין ספק שכאשר זוג מגיע לרכוש דירה ויש בה חדרי ארונות או לכל הפחות חדר ארונות צמוד לחדר השינה זה בהחלט מהווה יתרון לדירה על פני אחרות.

דבר נוסף שחשוב לציין, הוא שמאוד טוב וכדאי להיות פתוח לרעיונות המעצב בעת חשיבה על עיצוב חדר הארונות וכל סוג אחר של ריהוט חדש אשר אנחנו רוצים לרכוש לבית. המעצב תמיד יכול לפתוח אותנו לרעיונות שאפילו לא העזנו לחשוב עליהם, ותמיד יכול לגרום לרכישה שלנו להיות שווה יותר, המעצב הנו בעל המקצוע, ובדרך כלל הוא יכול להוות לנו יתרון גדול מאוד ולתרום המון לרכישה ולתכנון העיצוב. בהצלחה!

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
Call Now
Directions