עיצוב ובניית ארונות הזזה מעץ

 

הטרנד החדש והחזק ביותר בתחום העיצוב הביתי והריהוט המשלים הוא ללא ספק – בניית ארונות הזזה מעץ.

על כן, בשנים האחרונות ניתן לראות כי ישנה העדפה מוחלטת בקרב מעצבי פנים ואנשים פרטיים המעצבים את ביתם לייצור והתקנת ארונות מעץ על פני רכישתם בחנויות הריהוט השונות, כאשר הסיבה לכך טמונה אפוא בעובדה הברורה שגורסת כי האיכות של בנייה וייצור מעץ היא הרבה יותר טובה מרכישת ארון מוכן מחנות רהיטים (כי הארון מעץ אמיתי ולא נעשה שימוש בחומרים חלופיים ודמויי עץ).

מדוע הפכה הדרישה לארונות הזזה מעץ גדולה ואף מוחלטת בשנים האחרונות ?

בשנים האחרונות ניתן להצביע בבירור על עליה מהותית בתחום ייצור ומכירת ארונות הזזה בארץ ובעולם, כאשר הסיבות לפופולריות הרבה של ארונות מסוג זה הן:

נוחות מקסימלית

ארון הזזה מעץ מלא הוא ללא ספק הארון הנמכר ביותר בארץ בגלל נוחות השימוש (פתיחה נוחה, ניקוי קל, סגירה בטיחותית ועוד) ובגלל שהוא תופס פחות מקום בחלל (ארון בהתאמה אישית ומדויקת לצורכי הלקוח).

מחיר אופטימלי

מחירי ארונות מעץ ירדו באופן משמעותי בשנים האחרונות, זאת כמובן כתוצאה (טבעית) של ריבוי ההיצע והביקוש לארונות מסוג זה, כך שהתחרות בתחום הפכה את המוצר לזמין, איכותי ומשתלם הרבה יותר (לטובת הצרכן).

איכות גבוהה ועמידות מעולה

בחירה נכונה של רכישת ארונות מעץ איכותיים ועמידים מחברה מובילה מאפשרת לכם ליהנות מייצורו של ארון מעץ מלא איכותי ועמיד אשר נבנה ומותקן על ידי מיטב הנגרים המומחים והמיומנים בתחום ארונות ההזזה.

הנגרים המומחים עושים שימוש אך ורק בחומרי גלם איכותיים לשם ייצור הארון והתקנתו : פרזול עמיד ויוקרתי, מסילות וטכנולוגיות מתקדמות וכמובן בניית הארון מעץ מלא ולא בשימוש של פלטות שונות מחומרים חלשים ולא עמידים (תחליפי עץ).

עיצובים מרהיבים

בבחירה של ארון מעץ מלא, תוכלו לבחור את העיצוב הרצוי והאהוב עליכם ובכך להתאים את הארון החדש אל עיצוב חלל הבית כולו.

כאשר מדובר בארונות מעץ איכותיים, לא מתפשרים ופונים למומחים!

השקעתם כל כך בעיצוב הבית הכללי, שילבתם ועיצבתם את נראות הבית מבפנים ומבחוץ, כעת כל שנותר לכם הוא פשוט לבחור ריהוט משלים, איכותי ועמיד אשר ישתלב נכונה עם מראהו העיצובי של ביתכם ועיצוב מעץ הוא האפשרות הטובה ביותר.

מעוניינים להכניס לביתכם ארון איכותי, עמיד ויוקרתי המעוצב על פי רצונכם האישי ומותאם לצורכיכם באופן מדויק ומושלם? בואו לעצב לעצמכם ארון אידאלי המיוצר מעץ מלא וחומרי גלם איכותיים ברמה הגבוהה ביותר, אצל המומחים המובילים בתחום ארונות מעץ.

המומחים המובילים בתחום ייצרו בעבורכם את הארון המושלם בעבורכם תוך הקפדה מוחלטת על איכות גבוהה, עיצוב מרהיב וכמובן שימוש בחומרי גלם איכותיים ועמידים, ולאחר ייצורו יגיעו להתקין אותו בביתכם בהתאמה מוחלטת ובעבודה מקצועית ללא פשרות.

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
Call Now
Directions