עיצוב דירה בבאר שבע-נוף מדברי

 

עיצובים שונים מעץ אלומיניום וזכוכיות הם מאוד מקובלים בשנים האחרונות הן בגלל עמידותם וחוזקם לאורך זמן והן בגלל היופי המיוחד שלהם. לאחרונה קיימת מגמת עליה ברכישת דירות בבאר שבע, מכמה סיבות:

תעסוקה – יותר מקומות תעסוקה מעתיקים את מקומם מהמרכז עקב שכירות נמוכה שקיימת בעיר באר שבע במיוחד לעסקים מסחריים וכמו כן הארנונה היא הרבה יותר נמוכה לעסקים באזור באר שבע מהמרכז. כמו כן הקרבה להון אנושי אקדמאי בוגרי אוניברסיטה ומכללות באזור.

מחירי דירות נמוכים – מחירי הדירות בבאר שבע הרבה יותר נמוכים מאזור המרכז אך העיר מספקת הן מקומות עבודה והן מקומות בילוי. כך שהמעבר לדרום הארץ אינו פוגע באיכות החיים אלא להיפך המעבר משפר את איכות ורמת החיים.

במיוחד בעיצוב דירה בבאר שבע שימוש באלמנטים כגון עץ ואלומיניום משתלבים מאוד יפה בדירה על רקע הנוף המדברי שיש באזור הן אם מדובר בדירה עם מרפסת והן אם מדובר בבית פרטי שימוש בעץ בעיצוב הדירה מעניק פן של יופי אבל גם פרקטי וחסכוני. עץ ידוע בבידוד, לכך שאנו משתמשים בעץ כמסגרות לחלונות או כריצוף אנו מבודדים את החלל מבחינה תרמית. בידוד תרמי תורם מאוד לחיסכון בחשמל לדוגמא: בחודשי הקיץ אנו סובלים מימים חמים באופן קיצוני (במיוחד בישראל), מה שגורם למזגן לעבוד באופן תדיר כל שעות היום התוצאה הישירה היא חשבונות חשמל מנופחים. בעזרת שימוש בעץ ואלומיניום אנו מבודדים את הדירה מבחינה תרמית, ושעתיים של פעילות המזגן  מספיקה לקרר את החלל והבידוד גורם לקור להישאר בחלל ולא "לברוח" החוצה.

היתרונות של שימוש בעץ ואלומיניום בעיצוב הדירה הם רבים, אך יתר מזאת הם מעניקים תחושת חמימות לחלל ועיצוב נקי.

כאשר אנו מתכננים את עיצוב הדירה שלנו אנו חייבים לקחת בחשבון כמה אלמנטים פונקציונליות ומראה.

בתכנון העיצוב של הדירה הרבה אנשים משקעים כסף רב בעיצוב הסלון והמטבח ואז שאר החדרים כגון: חדרי אמבטיה, חדרי ילדים וחדרי שינה ועבודה לא מקבלים דגש כלל. לכן חשוב לתכנן את העיצוב על אותו קו נקי עם נגיעות של עיצוב חדשני ומודרני. לדוגמא: ריצוף הדירה בעץ מסגרות של חלונות בשילוב של אלומיניום עם עץ כבר מעניקות לכל הדירה מראה של קו עיצוב אחיד ונקי. ריהוט משולב בעץ אלומיניום וטקסטיל בעל מרקמים שונים יכול להתאים לכל החדרים שונים.

 יצירתיות היא שם המשחק

אל תיצמדו לאופנות וטרנדים מסוימים כי אופנות מתחלפות כולנו זוכרים את הצבע הירוק שהיה מאוד מקובל בשנות ה- 70 מכל המטבחים וחדרי רחצה, שמהר מאוד התחלפו לטפטים וקירות עם מראה השפריץ המפורסם בשנות ה-80 וכן הלאה, לכן חשוב ללכת על צבעים ניטרליים וקלאסים.  ולהיות יצירתיים מבחינת ריהוט, וילונות, שטיחים וכדומה.

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
Call Now
Directions