עבודות גבס לעיצוב הבית

 


שנות האלפיים הביאו עמן בשורה נהדרת לעיצוב הבית ועבודות שיפוצים, הבשורה הטובה היא בנייה בעזרת גבס. היום, ניתן להגשים כמעט כל חלום לעיצוב הבית תוך שימוש בלוחות גבס.

עיצוב פנים הכולל תקנות נמוכות, קשתות, הצבת עמודים או חלוקה מיוחדת של החלל הפנימי, הפך נוח, מהיר ובעיקר לא יקר. בעזרת הגבס ניתן לבצע שינויים פנימיים זמניים במבנה, בנייה בגבס אפשר יהיה לפרק בעתיד או לשוב ולעצב מחדש. חשוב לציין כי עבודות גבס מודרניות מתבצעות תוך שימוש בטכנולוגיה מתקדמת של בנייה וחיתוך. הקדמה היא שמעניקה ללוחות הגבס כל כך הרבה יתרונות.

מתי כדאי להשתמש בלוחות גבס?

א.      בנייה זמנית מתבצעת בצורה קלה ומהירה תוך שימוש בלוחות גבס. נדגיש כי הבנייה יציבה ובטיחותית לחלוטין.

ב.      עיצוב דקורטיבי לבית הכולל קשתות מעוגלות, מדפים בנויים, חיפוי תעלות, דלפקים, מחיצות ועוד.

ג.       גבס אידאלי לשימוש גם באזורים עשירים בלחות, הוא מגלה עמידות בפני רטיבות.

ד.      חלוקה פנימית של חללי מגורים או עבודה, הגבס מאופיין בכושר בידוד טוב.

ה.      שימוש בגבס מומלץ לשמירה על סביבה ירוקה, החומר ניתן למחזור.

הסיבה העיקרית המעודדת שימוש בעבודות גבס היא הגמישות. עבודות גבס תאפשרנה לכם הכנסת שינויים נוספים במבנה בעתיד. בניגוד לעבודות בנייה הכוללות ניסור בטון בירושלים ורחבי הארץ, עבודות גבס ניתן יהיה לפרק בעתיד ללא קושי משמעותי. כך למשך, ניתן לחלק חדר מגורים גדול באופן זמני לשני חדרים נפרדים. נבהיר כי לוחות גבס מתאפיינים בעמידות גבוהה, אין כל מניעה מתלייה של תמונות או מראות כבדות על הקיר. כל שיש לעשות הוא להשתמש בברגים ושאר כלים מתאימים לתלייה על לוחות גבס. שימוש נכון יאפשר לכם ליהנות מכל היתרונות אשר מביאים עמם לוחות הגבס.

כיצד מתחילים בעבודה?

כמו כל עבודת שיפוץ אחרת, גם את העבודה הזו יש להתחיל בהרכבת תכנית עבודה יסודית. עבודות שיפוצים יש לבסס על נהלי בטיחות ותכנון הנדסי. בטיחות היא לא תחום לחובבנים, יש להקפיד לבחור בחומרי גלם אשר תואמים את תכונות הגבס. עם תום הרכבת תכנית העבודה, יש לרכוש לוחות גבס ושאר ציוד בהתאם לצורך. את לוחות הגבס ניתן לרכוש בגדלים סטנדרטיים או בחיתוך בהתאמה אישית תוך הזמנה מיוחדת. חשוב לציין כי ישנם מספר סוגים של לוחות גבס, כאשר כל סוג יוכל לספק מענה שונה. ישנה חשיבות רבה להתאמה נכונה בין לוחות הגבס וצרכי המבנה.

לוחות גבס ירוק

עבודות גבס אשר דורשות עמידות בפני לחות או רטיבות יש לבסס על שימוש בלוחות גבס ירוק. בניית גבס לחדר האמבטיה או השירותים, חדר הכביסה או המטבח. אלו הם לוחות המיוצרים בתהליך מיוחד אשר מעניק להם עמידות בפני לחות. נציין כי לוחות הגבס הללו משמשים גם כמצע נוח מאוד להדבקת אריחי קרמיקה בחדרי רחצה או במטבח. מדובר בפתרון מאוד זול ונוח לשיפוץ הבית. רגע לפני שאתם מפרקים את הקרמיקה הישנה, כדאי לשקול פתרון פשוט יותר.

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
Call Now
Directions