משדרגים את הגן הפרטי שלנו לגינת החלומות

 

עיצוב הבית חשוב לנו מאד ונדמה כי אנחנו משקיעים מאמצים רבים על מנת להפוך את חלל הבית שלנו למקום האהוב עלינו ביותר. על מנת שהוא יהפוך לאהוב עלינו במיוחד וכזה אשר תמיד נעים לשהות בו, אנו מעניקים תשומת לב לכל פרט ופרט, עד אשר אנחנו משקיעים גם בנראות ובפונקציונאליות של החלל שמחוץ לבית שלנו: הגינה שלנו. עיצוב הגינה הפרטית שלנו וההשקעה בה תהפוך את הבית שלנו לחלל הפרטי והנעים שלנו אשר נעים לנו לארח בו ותמיד יהיה לנו כייף להתפאר ולהתגאות בו.

 

הטיפ החשוב ביותר כאשר מדובר על ריהוט גן, הוא לשלב בין ריהוט שיהיה פונקציונאלי וישרת אותנו ללא פשרות מצד אחד, ומצד שני שיהווה עבורנו יציאה מהשגרה ויעניק לנו מימד של חוויה. לאלו נוסיף את המימד העיצובי שיעניק טון שיקי וביחד ניצור לנו גינה חלומית בחלל הבית שלנו ממש. ענף ריהוט הגן הלך והתפתח בשנים האחרונות ונדמה שגם גינה סטנדרטית נוכל להפוך לייחודית באמצעות בחירה נכונה של פריטים.

ריהוט גן

שולחן וכסאות לאירוח

כאשר מדובר על ריהוט גן, כנראה ששולחן וכסאות יהיו הדבר הראשון שנחשוב עליו. אחד היתרונות הגדולים של גינה בבית פרטי הינה העובדה שאנחנו יכולים להעתיק את האירוח מכותלי הבית אל עבר הגינה שלנו. על מנת להפוך את הגינה לחלל אשר יאפשר אירוח חברים, קרובי משפחה ואפילו את חבריהם של ילדינו, נצטרך להצטייד בשולחן גן וכסאות הסובבים אותו. עד לא מזמן כאשר דובר על שולחן וכסאות עבור ריהוט גן, דובר על מערכות הושבה מפלסטיק בלבד, אך כיום ישנה מניפה עשירה של דגמים שונים העשויים מחומרים שונים, כך שאם חשקה נפשכם בריהוט גן מעץ אשר עמיד בתנאי מזג האוויר, הרי שהוא בהישג ידכם כעת.

 

ספסל נדנדה

לבתים הפרטיים אשר ישנה גינה וחצר ישנה גם פריבילגיה גדולה והיא להרגע ולנוח בה. לעתים יש לנו חשק עז לקחת פסק זמן משגרת היום שלנו ואפילו גם מהילדים והדבר הראשון שאנחנו חושבים עליו הוא לנסוע לבית הקפה השכונתי או לצעוד לפארק הקרוב בבית על מנת לנקות את הראש ולצבור אנרגיות. בעת שיש לנו גינה פרטית הרי שנוכל בכמה צעדים בודדים לקחת לעצמנו פסק זמן ולהתמלא במצברים הנדרשים. על מנת להפוך את השהייה שלנו לנעימה וייחודית, נוכל להצטייד בספסל נדנדה שנקבע בחצר שלנו. ספסל נדנדה שכזה מתאים גם לילדים וגם למבוגרים ויכול להיות אטרקציה נפלאה בגינה שלנו.

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
Call Now
Directions