מקלחונים מעוצבים

 

אין ספק שכאשר אנו מחליטים להתחדש באביזרים או ברהיטים חדשים לבית, הצורך הבסיסי שעולה לנון הינה הפונקציונאליות, חשוב שכל אלמנט בבית יהווה לנו לעזר וישרת אותנו כפי שאנו רוצים בהתאם לצרכים האישיים של כל אחד מאיתנו. בנוסף לפונקציונאליות הדבר השני שחשוב לנו לא פחות הינו היופי, העיצוב ובעצם המראה הכללי שאותו אלמנט מקנה לבית ומעשיר אותו ונותן אופי עיצובי אחר. גם בתחום של המקלחונים אנו רוצים לשלב בין שני העולמות – יופי ופונקציונאליות , מאמר זה ייתן לכם כמה דגשים למחשבה לפני שתרכשו מקלחון שיתאים בדיוק למה שאתם צריכים.

גודל ומרחב

 

על מנת שתיהנו מהמקלחון בחדר האמבטיה שלכם, כדאי שתיקחו מראש את המידות של האמבטיה שלכם,על מנת שיהיה מרחב תזוזה ונוח יותר להתקלח, להתלבש להתארגן ועוד… נושא המידות של המקלחון חשובים גם עבור מראה האמבטיה הכללי, מכיוון שחדר מקלחת עמוס באלמנטים ולא מותאם בצורה נכונה למידות החלל ייצור עומס וייפגע במראה הכללי של החדר, קל וחומק שהמקלחון יאבד מאפקט היופי שבו והשימוש בו כמובן. דבר נוסף שחשוב לשים עליו דגש הינו גודל האמבטיה – במידה וברשותכם חדר אמבטיה קטן, בחרו מקלחונים לפי מידה עם דלתות הניתנות לפתיחה כלפי חוץ, כך שבעת סיום המקלחת תוכלו לסגור את הדלתות כלפי פנים וליצור מרחב גדול יותר בחדר האמבטיה.

עניין של טעם

 

לאחר שעברתם על הנושא הטכני של המקלחון , עכשיו הגיע הזמן לעסוק בעיצוב המקלחון, ישנם סוגים רבים של מקלחונים: פינתי, עגול, מרובע, עם ראשי מים גדולים, לחצי מים משתנים ועוד המון… כאן הבחירה הינה שלכם, לפי טעמכם האישי. זכרו שהעיצוב של המקלחון צריך להיות תואם למראה הכללי שחדר האמבטיה שלכם משדר, אם למשל חדר האמבטיה שלכם בסגנון היי טק – התאימו את המקלחון לעיצוב דומה, גם לצבעים יש חלק נכבד בעיצוב, בחרו באריחי קרמיקה תואמים המשלבים בצורה הרמונית לחלל החדר על מנת שיבחינו בקו העיצובי הקיים.

איכות של מקלחון

 

Spacious bright bathroom

כדיי שתיהנו ממקלחון איכותי ומפנק לאורך זמן, בחרו בחברה מוכרת, בעלת ניסיון וותק בתחום, חברה שתוכלו לפנות אליה לקבלת מענה בעת הצורך. גם בתחום אמבטיות ומקלחונים כדאי לבחור אמבטיה או מקלחון שעולה במחיר סביר ולא כדאי להתפתות ולבחור בחברה שמציעה מחיר זול מדיי מהרגיל בשוק, כל זאת על מנת שתקבלו התקנה איכותית ומקצועית ומקלחון שיקנה לכם שקט נפשי לאורך זמן ומקלחת מפנקת גם.

דבר נוסף שחשוב לשים עליו דגש הינו גודל האמבטיה – במידה וברשותכם חדר אמבטיה קטן, בחרו מקלחונים לפי מידה עם דלתות הניתנות לפתיחה כלפי חוץ, כך שבעת סיום המקלחת תוכלו לסגור את הדלתות כלפי פנים וליצור מרחב גדול יותר בחדר האמבטיהץ אפשרות נוספת היא דלת הזזה למקלחון ולאבטיה. מצד שני, אם ברשותכם חדר אמבטיה רחב, יש המעדיפים להשקיע על אמבטיה יותר רצינית כמו למשל ג'קוזי, או אפילו סאונה ביתית.

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
Call Now
Directions