מעקות זכוכית – כל מה שצריך לדעת

 

בתקופה האחרונה ניתן לראות כיצד מעקות זכוכית הפכו להיות מבוקשים במיוחד. בבתים רבים, בנייני משרדים, אולמות אירועים ועוד משתמשים במעקות זכוכית מעוצבים אשר מעניקים למקום מראה הרבה יותר מיוחד והרבה יותר מרשים ומאפשרים ומעניקים תחושה פתוחה ונעימה יותר. כמובן, כיום ניתן למצוא מגוון רחב של מעקות זכוכית במגוון רחב מאוד של שימושים – במדרגות בתוך הבית או מחוצה לו, במרפסות, גינות ועוד. אם גם אתם מעוניינים להזמין מעקות זכוכית, ישנם כמה דברים שעליכם לדעת לפני שאתם מבצעים את ההזמנה, דברים אשר יאפשרו לכם להיות בטוחים בכך שאתם מבצעים הזמנה נכונה.

המיקום אליו מיועד המעקה

 

כאמור, מעקות זכוכית (למידע נוסף לחצו כאן) ניתנים לשימוש במגוון רחב של מקומות ולכן, לפני שאתם מזמינים מעקות זכוכית חשוב שתבצעו התאמה לשימוש שלכם בו. לדוגמא, אם אתם מזמינים מעקה זכוכית למדרגות בתוך הבית אליכם לקחת בחשבון את גובה המעקה הנדרש, הפיתול במדרגות אם יש, אורך המעקה, סגנון העיצוב שלו שיתאים לעיצוב הבית ועוד. לכן, למרות שמדובר בחומר גלם אחיד – זכוכית, ישנם פרטים רבים המשפיעים על המעקה הסופי ועליכם להתאים אותם אל המקום בו אתם מעוניינים להציב את אותו מעקה.

החומר המקיף את הזכוכית

 

כמובן, מעקות זכוכית מכילים חומר נוסף מלבד הזכוכית, חומר אשר מחזיק את הזכוכית. לרוב מדובר בברזל או עץ, אותם ניתן למצוא במגוון רחב של עיצובים וצבעים כך שהם משתלבים בצורה נהדרת עם הזכוכית ומשלימים את המראה שלה בצורה הטובה ביותר. כשאתם בוחרים מעקות זכוכית, עליכם לקחת בחשבון גם את החומר הזה. בדקו היטב כי מדובר בחומר איכותי אשר יחזיק זמן רב, חומר אשר אינו דורש עבודות תחזוקה רבות מידי וחומר אשר באמת יחזיק את הזכוכית בצורה נכונה במעקה. זכרו כי מספיק פגם אחד בחומרי הבסיס אשר מחזיקים את הזכוכית בכדי לפגוע במעקה כולו. יש לשים לב כי המעקה מותקן על ידי אנשי מקצוע המומחים בתחום, לא חסרים המקרים בהם העבודה פשוט לא החזיקה מעמד זמן רב עקב חוסר מקצועיות של המתקינים…

איכות הזכוכית

 

כידוע, זכוכית הינו חומר עדין ושביר, חומר אשר עלול להתנפץ בקול רעש גדול עם מכה קטנה במיוחד ולכן חשוב לבחור זכוכית חזקה ומחוסמת בבחירת מעקות זכוכית. זכרו כי לרוב מעקות חשופים למכות רבות, בין אם אלו חפצים שונים בבית, ילדים שרצים, כדור או כל דבר דומה. לכן, בכדי להיות בטוחים שאתם יכולים ליהנות מהמעקה למשך זמן רב בצורה טובה ונכונה, בחרו זכוכית איכותית במיוחד. בנוסף, בדקו האם מוענקת לכם אחריות על המעקה. אחריות שכזו תוכל להציל אתכם במקרה של סדק קטן, שריטה או עבודת תחזוקה שלא תוכלו לבצע בכוחות עצמכם.

לסיכום, מעקות זכוכית יכולים להעניק לכל מקום מראה מיוחד ויוקרתי אך הבחירה שלהם מורכבת וכוללת פרטים רבים אליהם יש לשים לב. אם אתם חוששים כי לא תצליחו לבצע את הבחירה לבד, התייעצו במומחים בתחום שילוו אתכם לאורך כל תהליך הרכישה.

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
Call Now
Directions