מטבחים כפריים- סוד הקסם

 

בשנים האחרונות מטבחים כפריים עשו "קמבק" והסיבה לכך מאוד מובנת, שכן גם בישול חזר להיות טרנד רציני וכיום הוא אחד מן העיסוקים הכי "אינים" בסביבה. כולם מבשלים בקדחתנות, מתחרים בריאליטי, מזמינים לארוחות וכמובן אוכלים. אכן, האהבה לבישול חזרה ובגדול, ואי לכך בימינו אנחנו מבלים במטבח שעות נוספות.

ה"קמבק" של המטבח

פעם בישלנו המון בישולים של בית. אחרי כן בשנות ה-80 נכנס האוכל התעשייתי למטבחים שלנו ובמקום לבשל היינו מפשירים אוכל מוכן במיקרוגל שעבד שעות נוספות. אי לכך גם למטבח לא יוחסה חשיבות גדולה. אבל בימינו ישנה הערכה רבה למטבח הביתי שבין קירותיו נרקחים בישולים טעימים ואף בריאים. לא קשה להבין, אם כן, מדוע בימינו מטבחים כפריים הם הטרנד הכי חזק בשוק.

בישול נכון נרקח בשלווה

חשוב לזכור שבישול נכון נרקח באווירה שלווה ובאהבה. אי לכך המטבח בו אנו מבשלים צריך להיות נוח ויעיל, אבל לא פחות מזה גם ביתי מאוד, חמים ונעים. מטבח שיש בו בכדי לשוות אווירה טבעית ונינוחה הינו זה אשר הבישולים הנרקחים בו יוצאים טעימים יותר, וזה בדוק. לכן מטבחים כפריים הם מתכון מנצח תרתי משמע לבישול איכותי.

זיכרונות מבית ההורים

מטבחים המעוצבים כמו בכפר, מחזירים גם את הבישול הנרקח בהם אחורה בזמן לימים בהם היינו קרובים יותר לאדמה, ולכן המטבחים הללו מעוררים באופן מיוחד ערגה מחודשת לבשל. העץ והאבן משרים אווירה חמימה ונעימה ומזכירים את ההורים ואת התבשילים של אימא

מתכון בטוח

כשאנו נעמדים במטבח ומבשלים, אני משתדלים לעשות זאת מכל הלב. בישול הנרקח ממרכיבים בריאים בין כתליו של מטבח נעים ונוח המשרה עלינו אווירה שלווה וטבעית כמו של בית ההורים- זהו מתכון בטוח תרתי משמע לתבשילים מוצלחים. אז אם אף פעם לא הייתם בשלנים אבל אתם מעוניינים לנסות, או אם פעם בשלתם ללא הרף ויום אחד אבד לכם הניצוץ, או לחילופין אם אתם מאוד אוהבים לבשל ומעוניינים להמשיך ולהשתפר- זכרו שלמטבח שלכם יש השפעה מופלאה על איכות התבשילים הנרקחים בין ידיכם.

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
Call Now
Directions