מוצרי חשמל מודרניים לעיצוב בית מודרני

 

בתים שמעוצבים בסגנון מודרני מאופיינים בקווים נקיים, ישרים ומינימליסטיים כך שאין עודף של אביזרים ולכל אביזר יש תפקיד פונקציונאלי. מעבר לזאת, יהיו העיצובים אשר כוללים את הספות, הארונות, השטיחים, הרצפות, החלונות, המנורות, הכיורים, האמבטיות, מכשירי החשמל וכו' בעלי מראה אחיד ובלי הרבה עיטורים.

החומרים הנפוצים מהם עשויים הריהוט והאביזרים המודרניים הינם- אלומיניום, פלדה, גבס בטון, מתכת וזכוכית והצורות שלהם עשויות להיות מגוונות. בתים רבים מכילים זכוכיות במעקות, חיפויי קירות שעשויים מטיח אבן ולפעמים ניתן למצוא בתים שמשלבים בין חומרים טבעיים כמו למשל- עץ. השילוב בין העץ ובין החומרים הנפוצים יוצר תחושה חמימה יותר ותורם ליצירת אווירה מאוזנת, שכן לפעמים עשוי השילוב בין החומרים הנפוצים- הפלדה, הזכוכית, המתכת וכו' לצור תחושת ניכור.

גוון וצבע בבית מודרני

בתים מודרניים מאופיינים בצבעים וגוונים אחידים- ניתן לראות בתים מודרניים שמכילים את הצבעים- אפור, שחור ולבן בשילוב מעט צבע כאשר המרכיבים המרכזיים בבית- ביניהם: הקירות, המטבח וכו' יהיו מאופיינים בגוון אחיד. את האחידות ניתן "לשבור" באמצעות אביזרים משלימים בצבעים שונים. במקרים רבים יהיה הצבע הלבן הצבע הדומיננטי. הסיבה לכך היא שהצבע הלבן גורם לחלל להראות גדול ומרווח יותר. את הצבע הלבן ניתן לשלב עם חיפויים מגוונים כמו למשל- חיפוי מבריק מאט. כמו כן, ניתן לשלב אלמנטים של זכוכית חלבית.

מכשירי חשמל בסגנון מודרני

אחד הפריטים החשובים בעיצוב בית מודרני הינו התאורה. ניתן לבחור בגופי תאורה מאלומיניום או זכוכית או לבחור בגוף תאורה גדול וצבעוני- במידה ובוחרים בגוף תאורה גדול וצבעוני עליו להיות הפריט הבולט היחיד כדי שלא לצור תחושה של עומס. כמו כן, ניתן לבחור בתאורה מוסתרת.

פיזור האור מסייע בהגדרת החלל וביצירת הפרדה או חיבור בין החדרים וחלקי הבית האחרים. בנוגע למכשירי החשמל- גם הם יהיו בעלי מראה מודרני ויתאפיינו בקווים נקיים וישרים. את מוצרי החשמל אשר כוללים- מכונת כביסה, מדיח כלים, מייבש כביסה, קומקום, מכונת קפה, טוסטר, מיקרוגל, תנור, מקרר וכו' יש לבחור לפי צורה וצבע- כך, יהיה ניתן לצור הרמוניה. במידה ולא מוצאים מכשירי חשמל שמתאימים לצבע של החלל אפשר להתאים אותם לחלל באמצעות הדבקת תוספות צבע- יש לציין כי לא ניתן להדביק את התוספות על כל מכשירי החשמל.

מטבח מודרני למשל, יהיה מאופיין בצבעים מתכתיים או בצבעים כהים אשר ייצרו אווירה חדשנית, בניגוד למטבח המודרני, יתאפיינו מוצרי החשמל של המטבח הכפרי בגוונים בהירים יותר.

הגודל מכשירי החשמל

לפני שבוחרים את מכשירי החשמל- בעיקר הגדולים שהם- כמו למשל- מכונת הכביסה, התנור, המקרר וכו' יש לבדוק את גודלם ואת הגודל המוקצה להם בחלל. כמו כן, יש להתחשב במכשירי חשמל שכוללים דלתות- אלו יכולים להיות המיקרוגל, המדיח, המקרר וכו', מכשירים אלו זקוקים למקום נוסף עבור הדלת. כמובן שיש למקם את המכשירים בצורה נכונה ובהתאם לחלל.

בחינת חנויות וחברות של מכשירי חשמל

את מכשירי החשמל המודרניים ניתן למצוא במגוון חנויות וחברות- כמו למשל- טרקלין חשמל אשר מציע ללקוחותיו מיקרוגלים, טוסטרים, תנורים, מיקסרים, מקררים ועוד. אם רוצים לעצב את הבית בסגנון מודרני מומלץ לבחון כמה חברות שמתמחות במוצרי חשמל, להשוות בין המוצרים והמחירים ואף להיעזר במעצב פנים או מעצבת פנים מקצועיים.

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
Call Now
Directions