מוצרי חשמל להשלמת עיצוב הבית

 

הרגע בו אנו נכנסים הביתה אחרי יום עבודה, מדליקים את האור בבית ונושמים לרווחה, הוא רגע מופלא, בייחוד עבור אלו מאיתנו שהשקיעו מחשבה יתרה בעיצוב החלל הביתי שלהם. הפיכת הבית שלכם למקום המושלם בשבילכם, על-ידי בחירה באלמנטים הנכונים, מיקום נכון, צבעים מתאימים ותאורה חכמה היא מהלך שמשפיע ישירות על איכות החיים שלנו, על שמחת החיים שלנו, ועל הסיפוק שלנו בחיים.

"איכות חיים" זה לא מילה גסה, ולמען האמת, השאיפה לשיפור איכות החיים היא השאיפה האנושית משחר הימים. כיום בעידן המודרני בו אנו חיים, המינוף של הטכנולוגיה לטובת האדם יוצר מצב ייחודי בו אנו יכולים לקבל מענה לצרכים רבים במיוחד, בלחיצת כפתור אחת. המפגש בין הטכנולוגיה לבין הצורך באסתטיקה יצר עם השנים אוסף מופלא של מוצרי חשמל מעוצבים שלוקחים את הזמן על הפרטים הקטנים שהופכים את החיים ליותר טובים.

טלוויזיה – איכותית? חדישה? ו..יפה?

בחדר המרכזי ברוב הבתים בעולם, הסלון, מונח בגאון אחד המכשירים ששינו את פני הכדור הזה בצורה הרחבה ביותר – הטלוויזיה. בעבר, מכשירים גדולים, מסורבלים, שתופסים הרבה מקום ונראים לא משהו בכלל. היום, הטלוויזיה שלנו משרתת אותנו כמסך למחשב, לצפייה בסרטים, בתמונות, ולעיתים אף כמסך-ממשק לניהול הבית (בבתים חכמים). כולנו רוצים טלוויזיה שטוחה, איכותית, עם איכות מסך בלתי מתפשרת, כדי לצפות בסרטים ובסדרות האהובות עלינו באיכות הגבוהה ביותר. ובכל זאת, טלוויזיה, כמו כל מכשיר חשמלי אחר, יכולה להיות פשוט טלוויזיה, או פריט מעוצב ומיוחד, שמשנה לגמרי את החדר.

הסלון הוא חדר חשוב במיוחד, ומעבר לטלוויזיה ישנם מכשירי חשמל שונים שיכולים להשרות אווירה מיוחדת, ועם העיצוב הנכון, ייצרו מצב בו התחושה בחדר תהיה כה נעימה עד כי לא תרצו לעזוב. האייטם החשמלי הנפוץ ביותר בעולם, המנורה, יכולה להפוך חדר למכוער ולא נעים, או למקום מרגש, ע"י משחק עם אור וצל, וכמובן, תוך בחירה חכמה בגוף המנורה עצמו.

איך אתם שומרים על הלב שלכם?

הלב של הבית הוא ללא ספק המטבח, ועם דרישה גבוהה במיוחד למחשבה לפני העיצוב, המטבח יכול להיות אסון או חגיגה. המפגש בין הדרישה לפונקציונאליות גבוהה אל מול הצורך בשמירה על אסתטיקה יוצר מתח מיוחד, שעל-גבו נשענים מעצבים רבים בכל העולם.

מהצורך האמיתי נולד ז'אנר ייחודי של עיצוב מוצרי חשמל למטבח, והחדר החשוב ביותר בבית יכול להפוך מעכשיו לחדר בו החגיגה היא כפולה, גם לחוש הטעם וגם לראייה. תנורים מעוצבים, מקררים מעוצבים, ומדיחי כלים מעוצבים על מימדיהם הגדולים יוצרים את הטון הכללי של המטבח. במקביל אליהם, מוצרי חשמל קטנים ומעוצבים כגון הטוסטר שלכם, המיקרוגל והקומקום החשמלי, יוצרים מעין שכבה עליונה של אווירה. השילוב החכם של הכלים הגדולים והקטנים, בתוך מטבח מעוצב בקפידה, ייצור מצב בו כל כניסה למטבח תהיה חגיגה לחושים.

מוצרי חשמל יוקרתיים באתר: http://www.samgalelectric.co.il/

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
Call Now
Directions