מהם הפרמטרים לבחירת מזרן מתאים לחדר השינה

 

 חדר השינה הוא המקום בו אנו מרגישים הכי בנוח. חדר השינה בבית מסמל רוגע ושלווה ולכן צריך להיות מוקף ברהיטים וחפצים שונים אך גם במזרן איכותי, כזה שיאפשר לנו לישון בצורה איכותית ולחלום חלומות נעימים. הבחירה במזרן חייבת להיעשות לא רק על פי הטעם האישי אלא גם בהתאם לפרמטרים שונים על מנת שנוכל להיכנס לחדר השינה ולהירגע. במאמר זה נביא מספר פרמטרים חשובים לבחירת מזרן מתאים לחדר השינה.

כשחושבים על חדר השינה- חושבים על מזרן נעים ונוח, כזה שיאפשר לנו לצלול לחלומות בצורה נעימה ונוחה.מזרן מהווה חלק חשוב משינה טובה כי הוא משפיע על איכות השינה. שינה טובה על מזרן מתאים יכולה להבטיח לילה מלא בחלומות אך שינה לא טובה על מזרן לא מתאים יכולה להבטיח נדודי שינה. לפי רופאים,  אנשים שמתעוררים בבוקר וסובלים מכאבי גב תחתון או נוקשות בשרירים צריכים להחליף מזרן. ישנם סוגים שונים של מזרנים- מזרן לטקס, מזרן  פוליאוריטן או מזרן ויסקו.

חשיבות מזרנים אורטופדיים

איכות השינה עולה ככל שהמזרן טוב יותר. בחירת המזרן נחשב לאחד הדברים המשפיעים על איכות השינה. מזרן איכותי  מבטיח שינה טובה יותר. טרנד הבריאות הגיע זה מכבר לחדר השינה ובמסגרתו ניתן מזרן אורטופדי בחדר השינה. מזרן אורטופדי עשוי מחומר בשם פולי אריתן המקנה תחושת קשיחות. בשונה ממזרנים אחרים, מזרן אורטופדי אינו כולל קפיצים ולכן לא ניתן להרגיש תזוזות של בני הזוג.

רוך וקושי המזרון

מזרן איכותי צריך להיות קשה על מנת שמשקל הגוף יתפזר בצורה טובה וכן יתמוך בגב. לעומת זאת, מזרן רך מדי עשוי לגרום למקרים בהם נתעורר בבוקר עם כאבים שונים הנובעים משקיעת הכתפיים או האגן. על מנת לא להגיע למצב כזה יש לבחור מזרן רך המאפשר שינה נוחה.

אוורור המזרון

 כדי ליהנות משינה נעימה ללא הפרעות יש צורך באוורור. מזרן איכותי יכול לאגור את חום הגוף ולאפשר לחלקו להתנדף.לפי מחקרים, אנו מאבדים בלילה כליטר מים בזמן השינה. מזרן שאינו אוגר חום יהפוך את השינה לנעימה יותר.

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
Call Now
Directions