מגע של שיק לחצר

 

במיוחד לקיץ: תנו מגע של שיק לחצר

אין כמו עונות האביב והקיץ לישיבה משותפת בחצר עם בני משפחה וחברים, ובדיוק לשם כך יש כמה פריטים בסיסיים שבלעדיהם החצר פשוט לא תהיה נוחה לשימוש ולהנאה. הנה שלושה מוצרים שיתנו לחצר בדיוק את הטאץ' הרצוי לשינוי.

222

פרגולה / גזיבו

זה מרשים, זה מעוצב וזה נותן טאץ' יוקרתי אפילו אם החצר שלכם מוזנחת. מעבר לכך, הצבת פרגולה או גזיבו בחצר נותנת מענה בעיקר לימות הקיץ החמים, שבישראל הופכים להיות קשים משנה לשנה. הרי כולנו רוצים לשבת בחצר ביתנו בהנאה (מי מאיתנו שהתברכו בחצר פרטית), אבל אף אחד לא רוצה להיצלות בשמש הקופחת.

פרגולות וסוככי גזיבו עשויים בדרך כלל מכמה חומרים עיקריים, שהבולטים בהם הינם עץ, אלומיניום ופלסטיק קשיח. כמו כן קיימות כמה אפשרויות בנוגע להתקנה – ניתן לרכוש מוצר קומפלט שיותקן על ידי היבואן, או מוצר להתקנה עצמית אם אתם חובבי עבודת כפיים. הכול הוא שאלה של התקציב שעומד לרשותכם וכיצד אתם מעוניינים שייראה המוצר הסופי.

333

נקודה נוספת לטובת העניין היא חוק הפרגולות, שאושר בכנסת כבר בקיץ 2014. במקום להמתין שנים לקבלת אישור הבנייה הדרוש להצבה של פרגולה, מחסן ופתרונות הצללה, כיום אישור הבנייה הדרוש ניתן במהירות ולא יתעכב עוד באינספור בורות בירוקרטיים.

ריהוט גן איכותי

עם כל הכבוד לכיסאות המוכרים והידועים של כתר פלסטיק, אנשים כיום רוצים קצת יותר מפונקציונליות בלבד. המראה החיצוני הפך לפקטור חשוב מאין כמותו, גם כשמדובר באלמנטים הנמצאים מחוץ לבית – וריהוט גינה הוא אחד מהם.

אז אחרי שהתקנתם פרגולה או סוכך מעל לאזור הישיבה בחצר, הגיע הזמן לבחור את ריהוט הגן שיעשה לכם טוב. עץ, אלומיניום, פלסטיק, במבוק או ריהוט מרופד – כל עוד הם נותנים לכם את התחושה הרצויה בחצר, הם עושים את שלהם.

העיצובים המודרניים והמוקפדים יותר מתאימים לטעם מעודן ויוקרתי, אבל אם אתם נוטים להיות בעלי אופי משוחרר וקליל, ממש לא חייבים להיצמד לפורמט העיצובי המקובל, ואפשר ללכת גם על דברים יותר ספונטניים, כגון פינות זולה שעליהן אפשר "להיזרק" בחופשיות. אחרי שהרהיטים החדשים יוצבו בגינה, האווירה במקום תקבל שדרוג מיידי.

4444

מחסן גינה

מיועד בעיקר לאלו שהבלגן חוגג בחצר ביתם. אז כדי לעשות סדר בעניינים ולאפשר לעצמכם למצוא את הידיים והרגליים, עשו לעצמכם טובה וקנו מחסן גינה. כיום יש מבחר כל-כך גדול של מחסנים לגינה, עד שאין מצב שלא תמצאו את המתאים לכם, גם מבחינת תקציב וגם מבחינת מראה. יש לזכור שבמעמד הרכישה כדאי לוודא שהמוצר מגיע עם אחריות ותווי התקן הדרושים.

ממחסן גינה פשוט מפלסטיק ועד למחסנים מעוצבים להפליא העשויים עץ, הסוף לבלגן בחצר קרוב מתמיד. אפשר לרכוש מחסן המגיע קומפלט עם מדפים ופתרונות אחסון מובנים, או שאם אתם יותר הטיפוס של עשה זאת בעצמך – תוכלו לבחור בחופשיות מה יילך לאן (כלי הגינון, האופניים שזרוקות בפינה, מכסחת הדשא ועוד). מרגע שכל הבלגן ייעלם מהחצר ויאופסן במחסן, אתם לא תדעו איך לא עשיתם את זה עד עכשיו!

 

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
Call Now
Directions