כל מה שתצטרכו לדעת על הדפסה על זכוכית

 

לרעיון של הדפסה על זכוכית יש משמעויות רבות הן מבחינה עסקית-מסחרית והן מבחינה עיצובית אישית. בדומה להדפסות על חומרי גלם אחרים, השימוש שנעשה בחומר המודפס והאופן בו נשתמש בתוצרים השונים שנשיג, ישפיעו מן הסתם על התוצאה שנשיג. להדפסה על זכוכית כפי שמיד נראה, יש אפשרויות רבות, ואם נדע לעשות בכך שימוש בצורה חכמה, נשיג את מה שאנחנו מבקשים.

הרעיון של הדפסה על זכוכית אינו חדש כמובן, במובן מסוים ההשראה שלו הגיע מהפסיפסים, אותם אפשר למצוא כמעט בכל כנסייה עתיקה. ברגע שהתחלנו להדפיס על חומרים שונים שאינם נייר, זה היה רק עניין של זמן עד שנגיע להיום בו נוכל להדפיס על זכוכית ונהפוך את זה לשימוש רחב, תעשייתי, הן לצרכים עסקיים והן לצרכים פרטיים.

כעת נסביר בקצרה איך בדיוק הדפסה על זכוכית יכולה להשתלב באופן עסקי ופרטי. מבחינה עסקית, אנחנו יכולים לראות הדפסה על זכוכית בחלונות ראווה רבים. בעלי עסקים רושמים את שם העסק, פרטי התקשרות, ולעיתים אף מציירים לוגו או כותבים סלוגן. כך הקהל שעובר ליד העסק מקבל את כל המידע, כך מי שנכנס למקום יודע את כל מה שהוא צריך לדעת עליו. אפשר להשתמש בהדפסה על זכוכית גם לצורך הצגת מבצעים, הנחות וכדומה.

הדפסה על זכוכית באופן פרטי, היא בדרך כלל מיועדת לצרכים דקורטיביים. זה יכול להיות על גבי מראה, זה יכול להיות על גבי חלונות הבית, חיפוי קירות בזכוכית ועוד. העיצובים, יכולים להיות אישיים, כלומר אתם יכולים לעצב אותם ולהביא לדפוס בשביל שיעלה אותם או לבחור עיצובים קיימים. אם בחרתם באופציה השנייה, תוודאו שהיא משתלבת בעיצוב הכולל של המקום, על מנת שלא תרגישו שהם מנתקים או משתלטים לכם על העיצוב בבית.

נקודה אחרונה שחשוב להבהיר, הדפסה על זכוכית היא אומנם קבועה, אך ניתן להסיר אותה עם מחליפים את כל הזכוכית, זה אומנם מעלה את העלויות, אך אפשרות זו עדיפה מבחינה עיצובית על פני הדפסה חדשה על גבי הדפסה ישנה, שעלולה להשאיר כתמים סמנים מאותה הדפסה. לכן אם אתם בוחרים לשנות הדפסה, תוודאו שהיא משתלבת בהדפסה הישנה, כך מבחינה עיצובית, זה ייצא הרבה יותר יפה.

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
Call Now
Directions