טיפים לבחירת ברזי אמבטיה לעיצוב חדר האמבטיה

 

ברזי אמבט צריכים לשלב פונקציונאליות ואסתטיקה וגם להיות תואמים לעיצוב החדר ולאביזרים הסניטאריים שמותקנים בו. למעשה, החלפת ברזי אמבט בלבד יכולה ליצור מראה מחודש לחדר, גם אם לא מחליפים את האביזרים הסניטריים הגדולים. הפן העיצובי של הברזים החדשים, שבו משקיעות היצרניות הופך את הברזים הללו לאחד הפריטים החשובים ביותר בעיצוב הבית. ברזי אמבט המשווקים היום בישראל נחלקים לשתי קבוצות עיקריות, ברזים המיוצרים בישראל וברזים המיובאים מחו"ל. ההבדל ביניהם ניכר בעיקר במחיר ולא ברמת העיצוב או באיכות, מכיוון שחברות ישראליות מציעות היום ברזים חדישים שמיוצרים תוך דגש על איכות הייצור, על מנת להציע ללקוחות הישראלים ברזים שישמשו אותם למשך שנים ארוכות.

על פי הצורה

מומחים בתחום העיצוב מציעים לבחור ברזים על פי אחת משלושת  השיטות. השיטה הראשונה מכתיבה בחירה על פי הצורה של הברז. הברזים הקלאסיים מגיעים בצורות ישרות, מעוגלות בעדינות וגם בצורות מפוסלות שמוסיפות פן עיצובי מקורי לחדר האמבטיה. ברזים עם נגיעות עדכניות וטכנולוגיות זרימת המים שהופכות את חדר האמבטיה לחדר ספא ביתי, מאוד מומלצים למי שמחפש את הערך המוסף ברכישת ברזים חדשים לאמבטיה. גובה הברז הוא נתון נוסף על פיו נהוג לבחור ברז לאמבטיה, על מנת להבטיח את ההתאמה האופטימאלית של הברז לצרכים שכלם.

על פי הגוון

ברזי אמבטיה החדשים מגיעים במגוון צבעים וגימורים ובחירת הברז יכולה להיעשות גם על פי הנתון הזה. אם אתם מעוניינים להוסיף לחדר מראה ייחודי, מומלץ לבחור ברזים בעלי גימור מאט או ברזים בצבע השונה מצבע כסף. כיום ניתן למצוא ברזים לבנים, ברזים בצבע נירוסטה ואפילו ברזים שחורים שמשדרים את הדקורטיביות של חדר האמבטיה. שילוב בין צבע מיוחד וצורה מעגלית מינימליסטית תעניק לברז מראה עתידני וחדר האמבטיה שלכם יראה מעוצב ומושקע.

ברזי אמבטיה יוקרתיים

ברזים יוקרתיים הם ברזי אמבטיה אשר עשויים מחומרי גלם איכותיים ואשר פותחו בטכנולוגיות החדישות והמתקדמות ביותר. נושא החיסכון במים הוא הדגש החשוב ביותר בפיתוח דגמי הברזים הללו. תכונות נוספות שבולטות בעת שבוחנים את ברזי האמבטיה היוקרתיים קשורות לעיצובי רטרו ולציפויים איכותיים שמשלבים מתכות יקרות ועיצוב בעל קו רומנטי של פעם או בעל קו חדשני ומינימליסטי.

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
Call Now
Directions