חיתוכי לייזר בעץ ובמתכת

 

בעידן המודרני והמתקדם בו אנו חיים התחום של חיתוך עץ בלייזר הפך להרבה יותר פופולארי והרבה יותר נגיש ממה שהיה בעבר. כיום ניתן לראות מגוון רחב של אנשים פרטיים, כמו גם מפעלים ולקוחות מהתעשייה, אשר משתמשים במוצרי עץ לעיצוב, שילוט ועוד אין ספור צרכים אחרים. כמובן, על פי עיקרון היצע וביקוש פשוט, ככל שהמוצרים הללו הפכו לפופולאריים יותר, כך קמו יותר ויותר חברות אשר מציעות עבודות חיתוך בלייזר, של מגוון רחב של חומרים, לכל דורש. לכן, לפני שפונים אל חברה מסוימת חשוב לבדוק את הוותק שלה, את הניסיון שלה בתחום, את המכונות בהן היא משתמשת וכל פרט נוסף אשר יכול להוכיח ללקוח כי מדובר בחברה מקצועית ואיכותית אשר תבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

עבודות לחברות תעשייתיות

סוג אחד של לקוחות המשתמשים תדיר בעבודות חיתוך עץ בלייזר וחיתוך בלייזר של חומרים נוספים כמו מתכת, ברזל, טקסטיל וכדומה, אלו לקוחות תעשייתיים – מפעלים וחברות גדולות אשר זקוקות למוצרים מסוג זה גם למפעל עצמו, וגם למוצרים שונים אותם הן מייצרות. כמובן, לקוחות מסוג זה חייבים לעבוד אך ורק עם חברות מנוסות, אשר עובדות עם מכונות איכותיות ומשוכללות, ויש בהן צוות מקצועי המכיר היטב את תחום החיתוך בלייזר. עבודה עם חברות פחות מקצועיות עלולה להוביל לתוצאות שגויות, חריגות בחיתוך והרבה בעיות שיגרמו ללקוח הפסדים ועגמת נפש רבה.

עבודות ללקוחות פרטיים

סוג נוסף של לקוחות, אשר עבורם המוצרים הפופולאריים ביותר הינם מוצרי חיתוך עץ בלייזר, הינם לקוחות פרטיים. כיום בבתים רבים בארץ ניתן לראות מוצרים אשר יוצרו בשיטה של חיתוך עץ עם קרן לייזר. מרבית המוצרים הללו אמנם מוצרים אשר יוצרו בייצור המוני ולא יועדו באופן ספציפי ללקוח מסוים, אך ניתן למצוא גם לקוחות רבים אשר מחפשים מוצרים אישיים יותר כמו אותיות המאייתות משפטי השראה לעיצוב הבית, אותיות שם, שלטי כניסה לבית ועוד מגוון רחב של מוצרים דומים. לקוחות אלו יכולים לפנות אל חברות העוסקות בתחום ולקבל שירות התאמה אישי ובסופו של דבר לזכות במוצר ייחודי שאין לאף אחד אחר, מוצר שיהפוך את הבית שלהם למיוחד ומרשים יותר.

דיוק ומינימום בזבוז חומר

לעבודות חיתוך עץ בלייזר ישנן יתרונות רבים מאוד, כאשר שני היתרונות העיקריים של העבודות הללו הינם:
• דיוק – קרן הלייזר יוצרת את החיתוך בעזרת התמקדות בנקודות מסוימות על גבי החומר כפי שקובע מחשב המחובר אל קרן הלייזר. בצורה הזו נעשה דיוק מרבי וכמעט ולא קורות חריגות בעת החיתוך, דבר שמבטיח ללקוח עבודה העומדת בדרישות שלו על הצד הטוב ביותר.
• מינימום בזבוז חומר – הדיוק של הקרן מאפשר לייצר כל מוצר מבלי ליצור בזבוז רב מידי של חומר ונותן תוצאה מדויקת כבר בניסיון הראשון, דבר שמקטין את העלויות באופן משמעותי.

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
Call Now
Directions