התקנת רשת צל בגינה

 

גינת הבית מהווה מפלט מחיי היום יום, ומאפשרת לנו לנוח ולהירגע

עיצוב בית חדש ורכישתו אינם עניין של מה בכך. אנו משקיעים זמן ארוך ביותר בבחירת הבית אשר מבחינת גודלו הפנימי מספר החדרים, התאורה ורשת החשמל יהיה תואם לדרישותינו. לאחר מכן, אנו משקיעים ימים ושבועות בעיצובו, בבחירת הריצוף אותו אנו רוצים, התאמת צבעי הקיר, רכישת ריהוט ועוד. אחד הנושאים שאנו נוהגים להעניק להם חשיבות פחותה שלא בצדק, היא גינת הבית. גינה היא שובר שוויון בערכם של בתים. היא מאפשרת לנו ליהנות מאיכות חיים גבוהה בצורה בלתי רגילה, גם אם חלקו הפנימי של הבית מעט קטן או לא מואר. היכולת של גינה להרגיע אותנו גם לאחר היום הכי לחוץ בעבודה, בידיעה שכל שעלינו לעשות עכשיו הוא להכין לנו משהו לשתות ולשבת בנחת בצל עצינו היא יקרה מפז. נוסף על כך, גינה מאפשרת לנו לבצע פעילות משפחתית משותפת, בין אם בעישוב הגינה, בשתילת פרחים, בהכנת ערוגת ירקות או בנטיעת עץ חדש. לכן, גינה היא שדרוג לרמת החיים של כל אחד מאתנו. הוספת רשת צל לגינה תהפוך אותה למהנה אף יותר.

כיצד ניתן להתקין רשת צל בגינה בצורה נכונה ובטוחה

כאמור, לגינה ביתית חשיבות עצומה לאיכות חיי המשפחה, אותה היא משדרגת בצורה חדה. הוספת רשת צל לגינה, יכולה ליצור מרחב ישיבה נוח אף יותר, ולאפשר לנו ליהנות מהגינה שלנו במשך ימים רבים במהלך השנה. התקנת רשת צל אמנם נראית לחלקנו כמלאכה מאיימת, אך לאמיתו של דבר ניתן לבצע את התהליך כולו על ידי מספר מצומצם של שלבים. השלבים להתקנת רשת צל בגינה כוללים:

  • סימון והגדרת גודל הרשת: רשת צל נרכשת מהרשתות השונות על פי גודל במטר מרובע. לכן, מאחר וחיבור שתי רשתות הוא קשה ולא אסטטי, חשוב לבצע מיפוי מדויק של גודל השטח אותו אנו רוצים להצל, ורק לאחר מכן לבצע את הרכישה.
  • הכנת עמדות עיגון: עמדות העיגון הינן נקודות אליהן נקשור את קצוות הרשת. ניתן להכין עמדות עיגון על ידי קבירה מבוטנת של עמודים, או על ידי שימוש בעצים או בגג הבית עצמו. חשוב שהנקודות יהיו חזקות ויציבות כדי למנוע סכנת התמוטטות.
  • חיבור הרשת: מומלץ לחבר רשת צל לעמדות עיגון לאט, עם הקפדה בכל פעם על עמדת עיגון אחרת. התקדמו בהדרגה על מנת להשיג מתיחה מקסימאלית.

חשוב לרכוש רשת צל מחברה מובילה

חשוב לזכור כי רשת צל איננה אביזר של מה בכך. עלייה לעמוד במשך זמן רב בפגעי מזג האוויר, בגשמים ובימי שמש, ולכן היא עשויה להישחק תוך זמן קצר. הקפידו לרכוש רשת צל מחברה מובילה, וכך תדעו שהמוצר שרכשתם ישרת אתכם לזמן ארוך.

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
Call Now
Directions