הדברת טרמיטים

 

טרמיטים הם יצורים שנחשבים בעולם החרקים לאלופי הבנייה. הקינים שלהם מגיעים לגובה של עד 7 מטרים והם מתרבים בקצב מסחרר. מדובר בחרקים שדומים לנמלה.

אלו החיים במושבות יכולים להגיע למליוני פריטים ורק המלך והמלכה הם אלו שמתרבים. בשונה מהנמלים והדבורים שמזדווגים פעם אחת וזהו, אצל הטרמיטים הזכר נמצא קרוב לנקבה ומפרה אותה בכל כמה ימים.

אנשים רבים (בעיקר אנשים הגרים בקומות ראשונות בבניינים ובבתים פרטיים) סובלים ממכת טרמיטים, שכן אלו מגיעים מהקרקע. הטרמיטים ניזונים מסוגים שונים של עץ ולכן רוב הסיכויים שאם הם קיימים אצלכם בבית, הם אוכלים לכם את הרהיטים, המשקופים, הדלתות, המדרגות וכל מה שעשוי מעץ.

אחת הדרכים למנוע הופעה עתידית של טרמיטים היא למעשה לבצע הדברת טרמיטים טרם מתחילים לבנות את הבית. כמובן שניתן לבצע הדברת טרמיטים גם כשהבית כבר בנוי, אך ברגע שהם כבר נמצאים בחלל כלשהו, התהליך מעט מסובך יותר.

טיפול מקדים למניעת טרמיטים יכול בטווח הקצר והארוך לחסוך לנו המון כסף שלא לדבר על כמות הנזקים שהטרמיטים עלולים לגרום. אנו ממליצים לכם לבחור במדביר מקצועי שמתמחה בהדברת טרמיטים וככל שתעשו זאת מוקדם יותר כך תקדימו תרופה למכה.

התהליך כולל ריסוס של כל השטח שבו הבית עומד להיבנות. את הריסוס עושים לפני ההקמה של היסודות וגם מקפידים לרסס את רצפת הבטון לפני שמתחילים לרצף. תהליך זה מפחית את הסיכוי להופעה של טרמיטים בבית בעשרות אחוזים.

יש טרמיטים? מה תעשו?

במידה והבית שלכם מכיל טרמיטים, אחת הדרכים היעילות להיפטר מהם הוא לחסל את כל הקן, אחרת הם עלולים לחזור. כחלק מתהליך חיסול הטרמיטים ומניעה חוזרת של הופעתם, בעל המקצוע חייב לאתר את הקן שבמקרים מסוימים גם נמצא מתחת לפני הקרקע.

בנוסף, המדביר בו תבחרו לביצוע העבודה יקדח חורים לאורכם של הקירות ויזריק חומר הדברה מיוחד נגד טרמיטים. פעולה זו תוביל לפגיעה בקן ולהשמדה שלו ויחד עם זאת תוסיף שכבה של הגנה שתסייע למנוע הופעה של הטרמיטים לטווח הארוך.

חשוב לציין שתהליך ההדברה חייב להתבצע כשהבית ריק ריק מאנשים ולפנות מוצרי מזון ובגדים מהארונות.

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
Call Now
Directions