דשא? סינטטי!

 

חולמים על דשא ירוק ומרענן במרחב הפרטי? הגיע הזמן להגשים חלום!

כל הסיבות הטובות לבחירת דשא סיננטי

1. חיסכון במים

מים הם, ללא ספק, אחד המשאבים היקרים ביותר בישראל. עם מצב הכינרת הבלתי מזהיר ועם תעריפי המים המאמירים, השקיית דשא טבעי הפכה לפעולה שאיננה זולה כלל ועיקר. אם חבל לכם על כל טיפה – דשא סינטטי הוא התשובה!

2. חיסכון כספי

דשא סינטטי איננו דורש תחזוקה, ועל כן, הינו חסכוני ביותר. דשא טבעי, לעומת זאת, דורש אחזקה שוטפת, הכוללת השקיה, זיבול, הדברה וגינון. גם אם ההשקעה הראשונית בדשא סינטטי יקרה יותר, הרי שלטווח הרחוק – דשא סינטטי הינו רווחי הרבה יותר.

3. בכל מקום שתרצו!

דשא סינטטי מאפשר לכם ליצור פינת דשא ירוקה במגוון פינות בהן לא ניתן לשתול דשא טבעי. בין היתר, תוכלו ליצור פינות דשא מרעננות על הגג, במרפסת, בתוך הבית, ובכל נקודה אחרת שתעלה בדעתכם.

4. חיסכון בזמן

החיים של כולנו עמוסים וצפופים עד אימה גם ללא מטלות ומחויבויות נוספות. טיפול בדשא טבעי הינו משימה לכל דבר, אותה יהיה עליכם לשבץ בין שלל המטלות האחרות המרכיבות את שגרת יומכם. אם אין לכם זמן מיותר, לכו על דשא סינטטי שלא יגזול דקה מסדר יומכם העמוס.

כיצד בוחרים דשא סינטטי?

בבואכם לרכוש דשא סינטטי, מומלץ מאוד להתרשם באופן פיזי מהדשא הסינטטי לפני שתבצעו הזמנה. אל תהססו לחלוץ נעליים ולטייל על משטח התצוגה, משום שחשוב מאוד שתאהבו את מגע הדשא הסינטטי! כמו כן, חשוב שהדשא שתבחרו יקלע בול לטעמכם האישי ויתאים באופן מושלם לסביבה בה תמקמו אותו.

אם אתם מתעתדים לבלות על משטח הדשא הסינטטי לעיתים קרובות, מומלץ בהחלט לבחור בדשא סינטטי בעל צפיפות גבוהה. ככל שצפיפות הדשא תהיה גבוהה יותר, הוא עתיד להתמודד ביתר קלות עם הבלאי הטבעי הצפוי ולשמור על מראה רענן ומרשים לאורך זמן. בבחירת דשא סינטטי, חשוב מאוד להתאים את הדשא לסוג הייעוד שלו.

דשא המיועד לעטר את הגינה הביתית, איננו זהה לדשא שימוקם במגרשי ספורט, או בכל משטח ציבורי אחר. כמו בכל השקעה לטווח הרחוק, חשוב להשקיע במוצר איכותי, אשר יצדיק את ההשקעה לאורך זמן. רכשו רק דשא סינטטי שעבר את כל הליכי הייצור המהווים ערובה לאיכות אופטימלית, ואשר עומד בסטנדרטים הבין לאומיים הדרושים. כמו כן, הקפידו על קבלת תעודת אחריות למשך מספר שנים לפחות.

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
Call Now
Directions