דשא סינטטי להשכרה לאירועים

 

דשא סינטטי למכירה בחברות שונות כבר ידוע לכולם ומאז שרוצים לחסוך במים עלתה הדרישה, אך דשא סינטטי להשכרה הוא שרות חדש, הדשא מושכר לתקופות קצרות ובדרך כלל הוא עבור אירוע. פיתרון יעיל וזול לאירועים הוא דשא סינטטי להשכרה.

דשא סינטטי למכירה – פיתרון בעת משבר מים

אנשים בישראל החלו לחסוך במים כי מצב משק המים בישראל נמצב לא טוב ומחיר המים התייקר מאד. אחת הדרכים לחסוך במים היה ייבוש הדשא ובמקומו הניחו דשא סינטטי שאינו צריך השקיה. עד שהחל הביקוש הגדול לדשא סינטטי היה מספר מצומצם של דגמי דשא סינטטי למכירה, כיום כשהדרישה עולה כבר ישנם דגמים רבים, קיימות איכויות שונות ויש גווני צבע שונים. רמת השירות וההתקנה המקצועית עלתה והורד המיסוי על יבוא דשאים סינטטיים. כיום, יותר מתמיד, פשוט ומשתלם לבחור בדגם הדשא הסינטטי הרצוי לכל מטרה, הוא מצוי כיום בתפוצה גבוהה. תחום דשא סינטטי למכירה המתפתח, נעשו ועדין נעשים ניסיונות לשפר את איכותו ובתהליך התקנתו המקצועית. החיסכון במים, העובדה שהדשא לא מצריך תחזוקה או השקיה והעובדה שהוא נשאר ירוק כל ימות השנה גם בשמש וגם בצל, הוא אינו צריך חומרי הדברה כי הוא לא מושך אליו חרקים, הפכו אותו לפופולארי בקרב הקהל הישראלי.

דשא סינטטי להשכרה לאירועים שונים

השכרת דשא סינטטי בעיקר לאירועים, נפוץ מאוד בשנים האחרונות. דשא סינטטי להשכרה מתאים לאנשים שרוצים לקיים אירוע במקום שאין בו דשא כמו גג הבית או החצר האחורית שלו, או שהדשא במצב לא טוב. חברות בישראל מציעות דשא סינטטי להשכרה לאירועים שונים. דשא סינתטי טוב לכל מטרה וניתן להתקינו על כל משטח, לכן הוא נוח ופופולארי, לחברות אלו יש סוגים שונים של דשא סינטטי ובגוונים שונים, כדי להתאימם לרצון הלקוחות. דשא סינטטי להשכרה לאירוע מעניקה למקום מראה מיוחד ומשדרגת אותו, כי אין כמו מראה של דשא ירוק כדי לגרום לאווירה טובה ואחרת. אם  מדובר באירוע הנערך במקום ארעי ובכול זאת רוצים מראה ירוק, דשא סינטטי להשכרה למספר שעות הוא הפיתרון, כי ניתן להניח אותו לפני האירוע ולקפל אותו מיד לאחריו.

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
Call Now
Directions