יתרונות דלתות פנים אלומיניום לעומת דלתות עץ

 

דלתות פנים משמשות לסגירת החדרים על מנת ליהנות מפרטיות ואינטימיות, וכמו כן, יש להן תפקיד חשוב גם בעיצוב הפנים של הבית. מעבר לכך, על הדלתות לשמור על בידוד אקוסטי איכותי בחדר ועל בידוד טרמי למניעת בריחת קור בקיץ כאשר מקררים את החדר ולמניעת בריחת החום בחורף. את דלתות הפנים ניתן לייצר ממגוון רחב של חומרי גלם כגון אלומיניום, עץ, זכוכית ופלדה.

כאשר בוחרים דלתות פנים לבית חדש או במהלך שיפוץ מקיף של הדירה חשוב לערוך סקר שוק מקיף וכדאי לדעת כי דלתות פנים מאלומיניום מציעות לכם יתרונות רבים בהשוואה לחלופות. כך לדוגמה תוכלו לבחור דלתות פנים המיוצרות מאלומיניום עמיד ואיכותי שאינו סובל מחלודה כתוצאה מניקיון הבית ושטיפת הרצפות במים וחומרי ניקיון, וניתן לבחור בדלתות ממגוון עיצובים וגוונים. למעשה ניתן לבחור מעטה לדלת האלומיניום מחומרים איכותיים בהתאם לצרכי העיצוב .ודרישות הלקוח, למשל ציפוי פורמייקה, אלומיניום, זכוכית או צביעה בגוון אטום ואיכותי המחזיק מעמד שנים ארוכות

איכות ועמידות גבוהה

 

דלתות פנים מאלומיניום נחשבות לעמידות במיוחד בגלל הליבה המיוצרת מאלומיניום עמיד וחזק. האלומיניום עמיד בפני לחות, מים, ומפגעים אחרים, לרבות תולעי עץ וטרמיטים. על דלת מאלומיניום ניתן לקבל אחריות ארוכה, עד 15 שנים, וכדאי לדעת כי הדלת מותקנת על צירים חזקים ואיכותיים במיוחד בעלי כושר נשיאה גבוה, בהתאם למשקל הדלת. בנוסף, ניתן לייצר דלתות מאלומיניום בגדלים שונים ועל פי דרישה של הלקוח, כך שהן מאפשרות גמישות עיצובית מלאה ומעצבי הפנים יכולים לתכנן עיצוב ייחודי לביתכם עם דלתות בגדלים שאינן סטנדרטיים.

חשוב לציין כי דלתות הפנים המיוצרות מאלומיניום מאפשרות גמישות עיצובית מלאה בהשוואה לדלתות פנים המיוצרות מחומרי גלם אחרים, ומכאן יתרונן הגדול. כמו כן, ניתן להתאים את הדלתות מאלומיניום למפתחים גדולים, לשלב חלונות זכוכית ואלמנטים עיצוביים אחרים, כל זאת ועוד במחירים שווים לכל כיס.

גמישות עיצובית מלאה ויוצאת דופן

 

את דלתות הפנים לא נהוג להחליף אלא רק לאחר שנים ארוכות, וכדי להוזיל עלויות בשיפוץ המקיף הבא בבית, כדאי לבחור דלתות אלומיניום כיוון שבאופן זה אין צורך להחליף את ליבת הדלת אלא ניתן בקלות ובעלות נמוכה להחליף רק את המעטה של הדלת, וכך לחסוך לא מעט כסף. כמו כן, ניתן לשדרג את מראה הדלת בהתאמה מלאה לקונספט העיצוב החדש.

כדאי לבחור דלתות פנים מאלומיניום רק מחברה מוכרת ואמינה המתמחה בייצור דלתות, ומציעה שלל דגמים, במגוון עיצובים שובי לב, ומספקת פתרונות איכותיים בהתאמה אישית לצרכי הלקוח.

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
Call Now
Directions