דלתות מעוצבות להעשרת עיצוב הבית

 

דלתות הפלדה החומות והכבדות שעיטרו כל כניסה לבית עם הזמן הולכות לעולמן ובמקומן מותקנות דלתות מעוצבות, אשר לא רק מבטאות צורך פונקציונלי לבית, אלא מקור לחיבור בין הפנים לבין החוץ אשר מאפיין אלמנט חזותי הכרחי בכל בית. דיירי הבית מרגישים הרבה יותר בטוחים כאשר מותקנת בכניסת הבית דלת עם נוכחות גדולה, כבדה ומאסיבית, אך למעשה הביטחון אמור להגיע אך ורק מאיכות המנעול. ייתכן כי תתקינו דלתות מעוצבות מאסיביות מפלדה שלמעשה יהיו פחות בטיחותיות מדלת זכוכית, מאחר שהמנגנון של המנעול יהיה יותר איכותי בדלת הזכוכית.

דלתות מעוצבות בהרמוניה עם רהיטי הבית

דלתות מעוצבות יוצרות רושם ראשוני לכל עוברי האורח וכמובן לכל המבקרים, לכן כאשר מעצבים בית באופן מסוים, חשוב לזכור גם את עיצוב הדלתות בבית ולא להזניח את החלק הזה. במידה ואתם עוברים להתגורר בבית חדש, הקפידו להתקין דלתות מעוצבות הן בכניסה לבית והן בחדרים באופן תואם, בכדי ליצור הרמוניה ורצף אחיד, שיקנה אחידות נעימה לבית.

יחד עם זאת, דלת היא למעשה רהיט, לכן שימו לב כי הדלתות מתאימות לרהיטים מבחינת גוון הצבע, מבחינת החומר והצורה. מלבד חזות נעימה הן מחוץ לבית והן מבפנים, הדלת אמורה להיות עמידה מפני פגעי מזג האוויר וכמובן להעניק ביטחון לדיירי הבית. כל עוד הדלת אטומה בצורה טובה ולצידה התקנתם פתרונות הצללה, במקרה ומדובר בדלת זכוכית או דלת עץ עם צוהר שקוף, תוכלו להימנע מאפקט החממה שקרני השמש יגרמו וכן מהרס של רהיטים בבית כתוצאה מקרני אינפרה אדומה של השמש.

פתחים גדולים מהרגיל

אין ספק כי בשנים האחרונות דלתות מעוצבות זוכות ליחס מועדף ונראה כי הן חלק מאוד חשוב מעיצוב הבית, אם בית בתוך בניין דירות או אם בית פרטי. הפתחים של הדלתות ושל החלונות גדלו, מה שהיה בעבר 90 ס"מ גדל לרוחב של 2 מטר ואף הרבה יותר. הגישה האדריכלית שמה דגש על עיצוב ולא מתמקדת אך ורק בממד הפונקציונלי, לכן דלתות מעוצבות מזכוכית או מעץ תופסות מקום נרחב בקונסטרוקציה החדשה.

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
Call Now
Directions