דלתות זכוכית עם אינטרקום

 

אינטרקום הוא בין הפיתוחים הטכנולוגיים היעילים ביותר. התקנת אינטרקום בבניינים ובתים עם דלתות זכוכית ישפרו את אורח החיים באופן משמעותי בעת פתיחת הדלת ושמירה על איכות ותקינות צירי הדלת. אינטרקום לדלת זכוכית ימנע שחיקה מהירה של הדלת והרס צורתה המעוצבת .

 בחירה בדלתות זכוכית היא בין הבחירות המבוקשות ביותר כיום במסגרת האופנה האחרונה לבתי העסק, בתים פרטיים ובתים משותפים כאחד. היכולת ליצור עיצוב יוקרתי ועשיר יותר ויחד עם זאת לשמור על המיגון ובטיחותיות הכניסה הראשית אל הבית, עולה מדרגה באופן משמעותי וכעת אנחנו יכולים לחזות בפיתוחים חדשים ומעוצבים של דלתות זכוכית ודלתות מיגון מעוצבות מזכוכית.

 דלתות זכוכית מזכוכית ממוגנת ובלתי שבירה

 הרמה הבאה של דלתות הזכוכית היא הזכוכית הממוגנת . ייצור דלתות מזכוכית מוגנת וקשה במיוחד לניפוץ ו/או פריצה. דלתות הזכוכית החדשות ניתנות לפתיחה באמצעות קוד אישי ו/או אינטרקום וקשות במיוחד לפריצה. הדור החדש של הדלתות המעוצבות מדברות על פתיחה ונעילה של דלתות זכוכית ללא צילינדרים, מנעולים ומפתחות, טכנולוגיה אשר הופכת אותן לאיכותיות, ממוגנות ובטיחותיות הרבה יותר. פתיחה ונעילת הדלת באמצעות קוד היא אחת הצורות המתקדמות ביותר לשמירה על מיגון הבית ו/או העסק.

 ניפוץ דלתות מזכוכית עמידה – הבטיחות בעת השבירה

 על אף העמידות הבלתי מתפשרת של דלתות הזכוכית , חשוב מאוד לדעת לבחור בדלתות זכוכית אשר גם במקרה של נפוץ או שבר בכוונה או במזיד הפגיעה בעוברים והשבים תהיה מינימאלית וכמה שפחות פגיעה. פיתוח חומר גלם באופן בטיחות יצור שברים כהים הרבה יותר מאשר השברים החדים והפוצעים של דלתות זכוכית המיוצרות ברמת איכות נמוכה יותר. זאת ועוד, צורת השבירה של הדלת תהיה  בטיחותית יותר כאשר לוקחים בחשבון את דרך הניפוץ של הזכוכית כאשר היא מתנפצת כלפי מטה . בשונה מהניפוץ כלפי חוץ אותו אנו מכירים.

 דלת בטחון- ניפוץ דלת הזכוכית בעת הצורך בהמלטות

 כפי שציינו מעלה, חשיבות אופציית הניפוץ במקרי חרום היא אופציה שחשוב מאוד לקחת בחשבון, במקרים של שריפה, מלחמה או אסון טבע חשוב שיהיה בטחון באפשרות לפרוץ את הדלת באופן בטיחותי שימנע פציעות. קיומו של פטיש ניפוץ מיוחד לצד הדלת למקרים אלה בדיוק, יביאו לניפוץ בטיחותי ובלתי מזיק במידת הצורך.בדיוק באותה הטכניקה עליה דנו מעלה, טכניקה הניפוץ כלפי מטה, זו אשר אינה מותירה זכוכית בצידי הדלת, מקור שעלול להוות פגיעה חמורה וחדירה הזכוכית אל הגוף.

 חשיבות האינטרקום במקרים של דלת זכוכית חסינה

 דלת זכוכית עם אינטרקום תייעל מאוד את תהליך פתיחת הדלת ותאפשר שמירה אפקטיבית יותר שלאופן פתיחת הדלת, תשמור על ניקיונה של הדלת ותיצור חסינות ברמה גבוהה הרבה יותר מדלת בעלת אפשרות לפתיחה הקונבנציונאלית. לאלה מאיתנו אשר מורגלים בפתיחה הרגילה ישנה אפשרות ליצור חור מנעול נסתר שיהיה גלוי וידוע אך ורק לדיירי הבית או המשרד.

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
Call Now
Directions