בסיסי מיטה מעוצבים מעץ

 

עיצוב חדר השינה הינו חושב כעיצוב של כל חדר אחר בחלל הבית, ברוב מקרים אנו משקיעים את כספנו לעיצוב חללי האירוח בבית, כגון מטבח או הסלון. יחד עם זאת חשוב לתת דגש על עיצוב חדר השינה בגלל העובדה הפשוטה שאנו מבלים שם לפחות שליש מחיינו.

חדר השינה צריך להעניק אוירה רגועה ומזמינה על מנת שנוכל להטעין בו מצברים ליום הבא. בחדר השינה אין צרוך להשקיע כסף רב בעיצוב, החלל צריך להיות נקי ולא עמוס בכדי שנוכל לקבל בו אנרגיות רגועות. אך חשוב להשתמש בחומרי גלם איכותיים כגון עץ וזכוכית.

המיטה מהווה מרכיב עיקרי בעיצוב חדר השינה. מיטה בעיצוב מיוחד יכולה לגרום לשינוי משמעותי בעיצוב חדר השינה. במידה וניכנס לחדר שינה עם מזרון על הרצפה או על בסיס פוטון פשוט, אנו רואים בחלל כלא מושקע ודל.

מיטות מעוצבות מעץ מעניקות לחדר מראה עשיר אופנתי ומיוחד מבחינת עיצוב. במיוחד במיטות העשויות עץ ניתן לשלב אלמנט של פונקציונליות כגון ארגז מצעים נשלף שמאוד חשוב בחדר שינה, במיוחד אם אנחנו רוצים לשמור עליו מסודר ובעל מראה נקי מבחינת עיצוב. שימוש באלמנטים נוספים כגון שידות בשילוב של עץ עם זכוכית משלימות את המראה של חדר השינה. שילוב של עיצוב מיטה מעץ ועיטורי אלומיניום מעניקים מראה יוקרתי ועשיר.

חשוב להתאים למיטה מזרון איכותי על מנת שנוכל לקבל שינה איכותית, ולכן כדאי לבחור מזרונים אורטופדיים איכותיים, שמעניקים תמיכה מלאה לגב ולכל הקימורים השונים בגוף.

שילוב של חדר שינה מעוצב ובעל אוירה מרגיעה יחד עם מזרון איכותי ישדרג לנו את איכות החיים, ויכול לתרום רבות לבריאות שלנו.

מיטה איכותית העשויה מחומרי גלם איכותיים תורמת למראה מעוצב ויקרתי לחדר השינה אך לא רק. שימוש בחומרי גלם איכותיים כבסיסי מיטה עוזרים גם לשמור על אורך חיי המזרונים. אורך חיי מזרון הוא בין 15-3 שנים תלוי בתוקף האחריות שלו. אך מזרון שאינו נשמר ומטופל לאורך השנים מתבלה יותר מהר.

מיטה איכותית על 4 רגליים מסייעת לנו לשמור על המזרון גם בפעולות יומיומיות כגון: ניקיון הרצפה, ומונעת מלכלוך ואבק לדבוק במזרון שלנו ובכך עוזרת להאריך את חיי המזרון.

השלוב של מיטה איכותית עם מזרון אורטופדי איכותי היא שילוב מנצח. איכות ונחות הם פרמטרים שלא ניתן להמעיט בהם. אך גם לעיצוב ישנה חשיבות מכרעת אם אנחנו רוצים עיצוב מיוחד אנחנו חייבים לחפש מקום שמעניק לנו מבחר של עיצובים שונים ומיוחדים על מנת שחדר שהינה שלנו יהיה מיוחד ולא סטנדרטי.

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
Call Now
Directions