אילו נדנדות וערסלים ניתן למצוא לקיץ הקרוב

 

סביבה נוחה ונעימה כוללת ריהוט גן המגיע במגוון צבעים וצורות. כאשר מדברים על ריהוט גן אי אפשר שלא להזכיר ערסלים ונדנדות, הרי הם נחשבים לשחקנים המרכזיים בגינה, בלעדיהם הגינה נראית ערומה. אם בעבר היה ניתן למצוא מבחר של דל של ריהוט גן, הרי כיום ניתן למצוא מגוון רחב של ריהוט גן בשלל עיצובים וסגנונות. אחד הדגשים בישיבה בחוץ הוא לא רק ישיבה סביב שולחן, אלא גם ישיבה מפנקת ונוחה ההופכת את השהייה בגינה למיוחדת. אילו ערסלים ונדנדות ניתן למצוא לקיץ הקרוב?

ערסלים מסתובבים 360 מעלות

ההכנה לקיץ הישראלי החלה ובמסגרתה רבים מחליטים להשקיע בגינה שלהם ולהוסיף רהיטי גן שיכולים לשדרג את מראה הגינה באופן משמעותי. השמש היוקדת והחזקה בארצנו מחייבת בחירת ריהוט גן כמו ערסלים ונדנדות שיהיו עמידים בפני פגעי מזג האוויר. אם בעבר היה ניתן למצוא ערסלים פשוטים, הרי בקיץ הקרוב תוכלו ליהנות מערסלים מסתובבים 360 מעלות המאפשרים לראות את כל מה שמתרחש בגינה.

להתנדנד כל הדרך לקיץ

רוב האנשים מתפנים לבחירת נדנדה לגינה עמידה לקראת סיום עיצוב הגינה. נדנדת עץ מעניקה ערך מוסף לגינה בהיותה פריט המעניק הנאה ליושבים בה, ובנוסף מייפה את הגינה ומעניקה לה מראה מטופח ומושקע יותר. נדנדות עץ למשל מצטיינות בעמידות ונוחות והן יכולות לתמוך במשקל של הסביבה. יתרונן המרכזי הוא עמידות בכל תנאי מזג האוויר

עמידה לקראת סיום עיצוב הגינה. נדנדת עץ מעניקה ערך מוסף לגינה בהיותה פריט המעניק הנאה ליושבים בה, ובנוסף מייפה את הגינה ומעניקה לה מראה מטופח ומושקע יותר. נדנדות עץ למשל מצטיינות בעמידות ונוחות והן יכולות לתמוך במשקל של הסביבה. יתרונן המרכזי הוא עמידות בכל תנאי מזג האוויר

כיום אפשר למצוא לא רק נדנדות של פעם, אלא גם נדנדות חדשות ומשודרגות שהופכות את החוויה לנעימה יותר. הנדנדות של היום מגיעות משודרגות ויפות וגם עמידות וחזקות. הנדנדות החדשות הן עמידות ויפות. לנדנדות ניתן להוסיף ריפודים שונים ועמידים הנשארים במצב גם לאחר חשיפה לשמש, לחצר גם ניתן לחשוב על התקנת פרגולות להגנה מפני השמש או נדנדות מעוצבות עם גגות למשל, מתאימות לגינה ועשויות מצינורות מתכת חזקים. לפיכך, כדאי להשקיע בבחירת נדנדה לגינה עמידה אשר תחזיק מעמד לאורך שנים רבות- עליה יהיה ניתן להתנדנד ביחד עם הנכדים.

לסיכום, אחד הדברים הנחמדים ביותר בקיץ זה לשבת ביום קיץ חם בגינה, ליהנות מיופייה בזמן ששותים משהו קר. היות ובחירת ריהוט גן היא רכישה המיועדת לטווח הארוך ולא לטווח הקצר, יש להביא בחשבון את ההתאמה של ריהוט גן לשאר החלקים בבית.

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
Call Now
Directions