איך לעצב בתים פרטיים בצורה פונקציונלית?

 

בשעה טובה עברתם דירה? מעבר דירה זה זמן מצוין לזרוק את כל החפצים הישנים, את הספה הישנה והשולחן ולהתחיל לחשוב על עיצוב הבית תוך התייחסות לדיירים.

זה לא אומר שיש צורך לבחור רהיטים בצבעים שאינם מודרניים, אלא לעצב את הבית כך שיתאים לכל האנשים המתגוררים בו. הנה מספר טיפים שיכולים לסייע לכם.

לתכנן את המראה המושלם

אם תמיד חלמתם לרהט את הסלון בצבע לבן, כדאי לזכור כי יש להביא בחשבון לא רק את הסלון אלא להתחשב גם במקומות אחרים כגון חדר השינה ושאר המקומות בבית על מנת לא למצוא את עצמכם מתגוררים בבית בעל מראה רחוק ממה שדמיינתם. בסופו של דבר, שמירה על קן אחיד תסייע בעיצוב הבית.

לא להיצמד לאופנה חולפת

בדיוק כפי שנהוג לחדש את המלתחה ולהתעדכן בקולקציית הבגדים החדשה, כך יש חשיבות לבחון את האופנה האחרונה בתחום עיצוב פנים בתים פרטיים עם דניאל וקנין ולא להיצמד לאופנה משנה שעברה שאינה מתאימה יותר. יחד עם זאת, רהיטים איכותיים נחשבים ליקרים ולכן יש צורך להפעיל את מערכת השיקולים כיחידה משפחתית על מנת לבחור את הרהיטים המתאימים ביותר.

בדיוק כפי שחנויות הבגדים מעדכנות את הקולקציות שלהן בהתאם לעונות השנה, כך גם בתחום הרהיטים לבית. טרנדים באים והולכים אבל פריטים פונקציונליים תמיד נשארים.

יצירתיות זה כל הסיפור

לשאלה היכן נכנסת היצירתיות וכן צבעי האופנה מתקבלת התשובה היא בפריטים השונים כגון כורסאות,שולחנות או וילונות המשתלבים בבית בקלות ולכן ניתן להחליפם לעיתים קרובות. לעיתים ישנו מצב בו הטעם האישי משתנה, ואז אפשר להתאים את הפריטים השונים בהתאם לרצונות האישיים.

 לא להיות מקובעים

אחד הטיפים החשובים ביותר בתחום של עיצוב בתים בכלל הוא לא להיות מקובעים. כלומר כאשר מתכננים את עיצוב הבית, כדאי לא לשמור על קו מחשבה אחיד אלא להתפזר לכיוונים שונים.

כן זה נשמע משונה אבל דווקא כשזה נוגע לעיצוב הבית כדאי לחשוב מחוץ לקופסא ולשלב בין חומרים וסגנונות שונים. כדאי לא להיות סגורים אלא לבחור שילובים שיתאימו לבית שלכם הן מבחינה עיצובית והן מבחינה פונקציונאלית. כך למשל שתי ספות זוגיות בשילוב עם כורסאות ישתלבו בצורה טובה בחלל הבית.

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
Call Now
Directions