אובמה מאחורייך: עיצוב בתים בסגנון אמריקאי

 

מלבד שני ילדים וכלב החלום האמריקאי כולל כמובן בית פרטי בצבע לבן במיקום פסטורלי. מה כבר אדם צריך בחיים ? כנראה שלא הרבה כי בית פרטי כולל בתוכו את כל החלומות. עיצוב בתים פרטיים בסגנון אמריקאי דורש יד מיומנת של מעצב.

החלום האמריקאי כולל בית פרטי שני ילדים וכלב כי מה צריך יותר מזה? לא בטוח שיותר. האמריקאים לא ממש להוטים להחתים דרכון ולצאת לחופשה ברחבי העולם כי בבית מחכה להם כל מה שהם צריכים. בית פרטי הוא הגשמה שלכל החלומות- חצר גדולה ובה אפשר לבנות ערסל ועוד שלל חלומות שהיו במגירה בשנים בהן התגוררתם בדירה שכורה.

מהו סוג הבנייה הנפוץ?

החלום האמריקאי מתחיל ביופי- היופי כולל שימוש בעץ למטרת בניית בית פרטי. הבנייה בעץ נחשבת למרשימה במיוחד. יחד עם זאת, כדאי לשקול את הבנייה בעץ, היות ומדובר בחומר שאינו עמיד בפני מזג האוויר.

 אם אתם לא ממש מוכנים להיפרד מהחלום האמריקאי ורוצים לבנות בית פרטי בסגנון, הרי אחד המאפיינים הבולטים ביותר הוא מרפסת רחבה המקיפה את הבית. כל בית צריך מרפסת? בוודאי! רצוי גם שהיא תהיה רחבה ומקופת בגדר כמיטב המסורת האמריקאית. מרפסת רחבה מאפשרת ישיבה בחוץ ואירוח בצל. כמו כן, עיצוב בתים פרטיים בסגנון אמריקאי דוגל בפיצול חללים ולכן בעזרת מעצב פנים יש להקדיש מחשבה לתכנון אזורים עבור הסלון, פינת אירוח פינת משפחה ופינת צפייה בטלוויזיה.

 בהשראת המקום של הבית

בארצות הברית הרהיטים  והאביזרים שואבים את ההשראה מהמיקום הגיאוגרפי של הבית. כך למשל, בתים הקרובים לחוף הים יועצבו בהשראת מאפיינים מהים  ויעשו שימוש בספינות וצבעוניות המבוססת על חוף הים. כמו כן, בתים הממוקמים במדבר יהיו בעלי גוון חמים יותר.

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
Call Now
Directions