מקשטים ומבטחים את המדרגות במעקות

 

כיום מרבית הבתים הפרטיים חולשים על שתי קומות לפחות, ובניה של בית פרטי אשר מתפרסת על קומת קרקע אחת בלבד כבר כמעט ואינה קיימת. איכות החיים שלנו עולה משנה לשנה וכך גם הבתים בהם אנו בוחרים לגור או יתרה מכך, לבנות. לכולנו יש חלום על בית פרטי, גדול ומרווח. עד כמה מרווח? עד כדי כך שיש בו לפחות שתי קומות, כאשר בקומה הראשונה מרוכזים המטבח, הסלון ופינת האוכל, ואילו בקומה העליונה חדרי השינה. צורת בניה שכזו מבטיחה איכות חיים ומיקסום של כל חדר וחדר בבית. כאשר אנו מעצבים את הבית שלנו אנחנו מעניקים תשומת לב מירבית לכל פרט ופרט, כאשר בין היתר עלינו לדאוג גם למעקה במדרגות הבית.

למען הבטיחות

לפני שמדובר באקססורי של ממש אשר יכול להיות גם הוא מוכתב על פי צו אופנתי, המעקה אשר נבנה בסמוך למדרגות בבית שלנו הינו בעל אפקט בטיחותי יוצא דופן. כאשר מדובר במשפחות צעירות בעלות ילדים קטנים נדמה שהחשיבות של מעקות בבית הינה גדולה עוד יותר. ילדים קטנים אינם בעלי שיקול דעת כמו של איש מבוגר אשר יכול לנקוט באמצעים על מנת לשמור על בטיחותו בעת שהוא עולה במדרגות. חשוב מאד לא להקל ראש בכל הקשור במעקות בבית שלנו ולהתקין אותן טרם המעבר הרשמי אל הבית. גם אנו, כאנשים מבוגרים, יכולים להחליק או למעוד ולסיים עלייה שגרתית במדרגות הבית בפציעה מיותרת.

מעקות

למען העיצוב

כיום כמעט ואין דבר שהינו רק פונקציונאלי, אלא כיום כל דבר וגם הקטן ביותר הינו גם בעל מימד עיצובי. מדרגות הבית הפרטי שלנו מגלמים בתוכם אפקט של פאר, מרחב ועוצמה והם מעניקים לנו הזדמנות להעניק להם טויסט עיצובי אשר יכול להשפיע על הנראות של כל הבית. כיום מעקות המדרגות בבית הפכו להיות סקטור עיצובי שלם, כך שניתן לבחור מעקות משלל חומרים, בשלל צבעים ובשלל צורות וסגנונות. אם פעם היינו בונים מעקה סטנדרטי שכל תפקידו היה להעניק לנו בטיחות, הרי שהיום גם בבחירת מעקה הבטיחות בבית אנו לוקחים בחשבון את הפאן העיצובי.

את המעקות השונים אפשר להזמין בכל מידה וגודל ובכל חומר שתבחרו. נסו להתאים את אופי המעקות לאופי העיצוב בבית כך שיווצר חלל הרמוני שלם המעניק תחושה של חתיכה אחת כוללת ושלמה. המעקות בבית הינם בולטים לעין ומשרים טון על יתר הסביבה הביתית, כך שכדאי להעניק להם חשיבות עיצובית שתנעים את שהותכם.

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
Call Now
Directions