הרכבת סנטף לפרגולה שלך

 

סנטף הוא פתרון קירוי וכיסוי במשקל נמוך שמתאפיין גם בשקיפות וביכולת לנקז מי גשמים בצורה מסודרת. הוא מומלץ עבור כל סוגי הפרגולות וניתן להשיג אותו בצבעים שקופים או כהים

מדובר במוצר משלים לפרגולה שמציע מגוון רחב של יתרונות. ראשית, הוא מאפשר הגנה מפני הגשם ולכן יעיל לכל אורך עונות השנה. אפשר לנצל את היעילות שלו כדי לבודד מפני מים ונזילות ולהגן על הציוד והרכוש הפרטי בחצר, בגינה או על הגג. הסנטף גם מגן על הפרגולה מפני חדירת קרני שמש מזיקים שעלולים לפגוע במראה האסתטי של העץ.

שנית, הרכבתו לפרגולה שלך היא משימה קלה מכפי שנהוג לחשוב וזאת בשל מספר סיבות עיקריות:

א. משקל נמוך – המשקל של הסנטף מקל על השינוע, ההובלה וההרכבה. הוא עשוי מחומר שנקרא פוליקרובנט ולכן מתאפיין במשקל נמוך במיוחד. גם במידה והוא נופל אין סכנה שמא מישהו ייפגע ובכל מקרה מדובר על כיסוי בטיחותי לחלוטין.

ב. שקיפות ואיטום – סנטף לפרגולה הוא אמצעי הכיסוי והקירוי היחיד שמשלב בין שקיפות ואיטום. מבחינת שקיפות, הוא מסוגל לשמור על המראה המקורי של הפרגולה ולכן משדרג את חלל החוץ. מבחינת איטום, בעלי פרגולות יכולים להשיג אותו ברמת האיטום שמתאימה להם. יש כאלה שמחפשים איטום מלא מפני קרני השמש, לעומת אחרים שמחפשים דרך לסנן רק חלק מקרני השמש ולתת לכל השאר לחדור אל תוך חלל הפנים של הבית.

ג. ניקוז – הרכבת סנטף לפרגולה שלך תבטיח הגנה מפני הגשם ובמקביל תעזור לנקז את המשקעים. בעזרתו ניתן לסייע למי הגשמים להתנקז בצורה טבעית עד לאזור החיצוני, לחסוך הוצאות מיותרות על תחזוקה ולשפר את איכות החיים.

אסתטיקה ופונקציונאליות במוצר אחד

אי אפשר להתעלם מההיבט האסתטי של הרכבת סנטף. זהו פתרון קירוי וכיסוי שמיוצר במגוון רחב של צבעים ודגמים. המשמעות היא שניתן ליהנות מהפונקציונאליות שלו בלי לפגוע במראה המקורי והמרשים של הפרגולה. הוא  נוח מאוד להצבה על הפרגולה כי הוא לא נשרט ולא נסדק, אבל בכל מקרה ניתן לרכוש אותו בספקטרום צבעים שנע בין גוון ניטרלי לחלוטין לבין צבעים כמו חום, כחול, ירוק או שילוב ביניהם.

מי שרוצה ליהנות מיתרונותיו צריך לבחור אותו בצורה נכונה. כדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע לגבי עלויות חומרי הגלם ומחיר ההרכבה, ההובלה והשינוע. בחלק מהמקרים ניתן להרכיב אותו באופן עצמאי, בעוד בפרגולות מיוחדות או גבוהות עדיף להשתמש בבעלי מלאכה שמכירים את התחום ויודעים כיצד לשמור על הבטיחות.

ניתן להשיג בחנויות עשה זאת בעצמך את כל הברגים הנדרשים המיוחדים לסנטף ולקרוא את הוראות היצרן כדי לבצע את ההתקנה. בנוסף, הוא מתאים לחממות, חניות, פתחי תאורה טבעית במבנים או דירות וכן הלאה.

 
 

סנטף הוא פתרון קירוי וכיסוי במשקל נמוך שמתאפיין גם בשקיפות וביכולת לנקז מי גשמים בצורה מסודרת. הוא מומלץ עבור כל סוגי הפרגולות וניתן להשיג אותו בצבעים שקופים או כהים מדובר במוצר משלים לפרגולה שמציע מגוון רחב של יתרונות. ראשית, הוא …

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
Call Now
Directions